Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 S.D.M.K. 48.maddesi hükümleri dahilinde Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular ilanın Resmi Gazete'de yayın tarihinden itibaren 1

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 S.D.M.K. 48.maddesi hükümleri dahilinde Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular ilanın Resmi Gazete'de yayın tarihinden itibaren 1

17 Aralık 2015 Perşembe 07:47
33 Okunma
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 S.D.M.K. 48.maddesi hükümleri dahilinde Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular ilanın Resmi Gazete'de yayın tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26 maddeleri ile "Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi"nde öngörülen puanları sağlamış olmaları şartıyla; Profesör; kadrosuna başvuracak adayların başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine (profesör adayları dilekçelerinde yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterecektir.) özgeçmiş, 2 (iki) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) adet dosyayı (Personel Dairesi Başkanlığından temin edecekleri gönderim kutusu içerisinde ) ekleyerek, Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Profesör kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacaktır.) Yardımcı Doçent; kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile yabancı dilini belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 (iki) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, yayın listesi, başvurdukları anabilim dalında yapmış oldukları doktora belgesi (yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması) ve yabancı dil başarı belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı ekleyerek ilgili Fakülte Dekanlığına, şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Yardımcı Doçent kadrosuna; Profesör ve Doçentler, Doçent Kadrosuna; Profesörler müracaat edemezler. Duyurulur.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET AÇIKLAMA
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Eski Türk Edebiyatı Profesör 1 1
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Moleküler Biyoloji ve Genetik Yrd. Doç. 3 1 Nanopartiküllerin Sitotoksik ve Genotoksik etkileri üzerine çalışmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Moleküler Biyoloji ve Genetik Yrd. Doç. 1 1 Hayvan zehirlerinin proteomik ve biyolojik karakterizasyonu konusunda çalışmaları olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitim Programları ve Öğretim Yrd. Doç. 1 1 Öz-düzenlemeli öğrenme yöntemi konusunda çalışmış olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yrd. Doç. 1 1 Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında doktora yapmış olmak, erken dönem bilişsel şemalar konusunda çalışmış olmak.
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Yrd. Doç. 1 1 Beden Eğitimi ve Spor alanında doktorasını tamamlamış olmak. Sporcu beslenmesi ve ergojenik yardımcıları spor biyomekaniği alanında çalışmış olmak.
Eğitim Fakültesi İlköğretim Okul Öncesi Eğitimi Yrd. Doç. 1 1 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında doktora yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246