Niğde Üniversitesi 16 Akademik Personel Alım İlanı

Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvur

Niğde Üniversitesi 16 Akademik Personel Alım İlanı

Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvur

10 Aralık 2015 Perşembe 07:39
20 Okunma
Niğde Üniversitesi 16 Akademik Personel Alım İlanı
Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. Niğde Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.nigde.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır. Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete'nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır) Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun'un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun'un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.  
BİRİMİ VE BÖLÜMÜ ANABİLİMDALI VEYA ALANI ÜNVANI ADET AÇIKLAMALAR
EĞİTİM FAKÜLTESİ
İlköğretim Fen Bilgisi Eğitimi Doçent 2
İlköğretim Sınıf Eğitimi Doçent 1
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Sosyoloji Uygulamalı Sosyoloji Profesör 1
Tarih Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Doçent 1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İşletme Üretim Yönetimi ve Pazarlama Profesör 1
İktisat İktisat Teorisi Doçent 1
İktisat İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Profesör 1
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Çevre Mühendisliği Çevre Bilimleri Doçent 1
Jeoloji Mühendisliği Uygulamalı Jeoloji Doçent 1
Mekatronik Mühendisliği Kontrol ve Otomasyon Doçent 1
İnşaat Mühendisliği Yapı Doçent 1
MİMARLIK FAKÜLTESİ
Mimarlık Bina Bilgisi Doçent 1
TARIM BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FAKÜLTESİ
Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Doçent 1 KPDS, ÜDS veya YDS'den en az 80 puan almış olmak veya lisans yada doktora eğitimini %100 İngilizce tamamlamış olmak.
Tarımsal Genetik Mühendisliği Tarımsal Biyoinformatik Doçent 1 KPDS, ÜDS veya YDS'den en az 80 puan almış olmak veya lisans yada doktora eğitimini %100 İngilizce tamamlamış olmak.
BOR MESLEK YÜKSEKOKULU
Gıda İşleme Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Doçent 1
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246