Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı Yapacak

Üniversite aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı Yapacak

Üniversite aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

16 Aralık 2016 Cuma 16:35
3525 Okunma
Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı Yapacak
ÖMER HALÍSDEMÍR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.
Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.ohu.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.
Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır),

Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 


Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, doktora belgesi, Yabancı Dil Belgesi (KPDS, ÜDS, YDS veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen sınavların birinden 55 ve üzeri bir puana sahip olmak.) ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Duyurulur.
BİRİMİ VE BÖLÜMÜ ANABILIMDALI / PROGRAMI UNVANI ADET AÇIKLAMALAR
EĞİTİM FAKÜLTESİ
Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Sosyal Bilgiler Eğitimi Yardımcı Doçent 1  
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Türk Dili ve Edebiyatı Yeni Türk Edebiyatı Yardımcı Doçent 1  
 
Arkeoloji - Yardımcı Doçent 2  
iktisadi ve idari bilimler fakültesi
İşletme Muhasebe Finansman Profesör 1  
Kamu Yönetimi Yönetim Bilimleri Yardımcı Doçent 2  
mühendislik fakültesi
Jeoloji Mühendisliği Genel Jeoloji Profesör 1  
Elektrik Elektronik Mühendisliği Elektronik Yardımcı Doçent 1  
iletişim fakültesi
Gazetecilik - Yardımcı Doçent 1  
islami ilimler fakültesi
Felsefe ve Din Bilimleri Din Bilimleri Yardımcı Doçent 1  
TIP FAKÜLTESİ
Cerrahi Tıp Bilimleri Kalp ve Damar Cerrahisi Doçent 1  
Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Yardımcı Doçent 1  
Cerrahi Tıp Bilimleri Göğüs Cerrahisi Yardımcı Doçent 1  
Cerrahi Tıp Bilimleri Göz Hastalıkları Yardımcı Doçent 1 Göz hastalıkları uzmanı olmak ve Transkanaliküler Multidiod DSR ile Eksternal DSR Cerrahisi konularında çalışma yapmış olmak.
Cerrahi Tıp Bilimleri Tıbbi Patoloji Yardımcı Doçent 1  
Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Yardımcı Doçent 1  
Dahili Tıp Bilimleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yardımcı Doçent 1  

EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

 
Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları Yardımcı Doçent 1  
Dahili Tıp Bilimleri Tıbbi Farmakoloji Yardımcı Doçent 1  
Temel Tıp Bilimleri Anatomi Profesör 1 Doçentliğini Anatomi alanında almış olmak.
Temel Tıp Bilimleri Tıbbi Mikrobiyoloji Profesör 1 Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı olmak
Temel Tıp Bilimleri Histoloji ve Embriyoloji Yardımcı Doçent 1  
Temel Tıp Bilimleri Tıbbi Biyoloji Yardımcı Doçent 1  
Temel Tıp Bilimleri Tıbbi Biyokimya Yardımcı Doçent 1  
Temel Tıp Bilimleri Fizyoloji Yardımcı Doçent 1  
MİMARLIK FAKÜLTESİ
Mimarlık Yapı Bilgisi Yardımcı Doçent 1  
BOR MESLEK YÜKSEKOKULU
Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Programcılığı Yardımcı Doçent 1  
 
 
 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246