Ordu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

T.C. ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru ve Atanma Koşulları ve Uygulama Yönergesine göre devamlı s

Ordu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

T.C. ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru ve Atanma Koşulları ve Uygulama Yönergesine göre devamlı s

19 Eylül 2015 Cumartesi 11:35
27 Okunma
Ordu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
T.C. ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru ve Atanma Koşulları ve Uygulama Yönergesine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların, 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartları taşımaları gerekmektedir. Profesör adaylarının; Başvuru Formuna (www.odu.edu.tr adresinden ulaşılabilir), özgeçmişleri, 4 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgelerinin noter onaylı suretleri, başlıca araştırma eserini belirttiği yayın listesini, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Doçent adaylarının; Başvuru Formuna (www.odu.edu.tr adresinden ulaşılabilir), özgeçmişleri, 4 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgelerinin noter onaylı suretleri, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 4 takım dosya ile Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Genel Şartlar; *Adayların; www.odu.edu.tr internet adresindeki Personel Daire Başkanlığı web sayfasından erişebilecekleri “Ordu Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru ve Atanma Koşulları ve Uygulama Yönergesi”ne göre puanlama tablosunu hazırlayarak dilekçelerine ve yayın dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. *Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi), çalıştıkları kuramlarından alacakları onaylı “Hizmet Belgesini” dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. * Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. *Tıp Fakültesi kadrolarına başvuruda bulunacak adaylardan, halen Sağlık Bakanlığında görev yapanların mecburi hizmet yükümlülüklerinin olmadığını belgelendirmeleri zorunludur. MÜRACAAT TARİHİ; İlanın Resmi Gazete ve Ulusal Gazetede yayınlandığı tarihten itibaren (en son yayınlanan ilan dikkate alınacaktır) 20 gündür.
Birimi Bölüm/Anabilim Dalı Unvanı Adet K/D Açıklama
Fen Edebiyat Fakültesi Kimya / Organik Kimya Profesör 1 1
Fen Edebiyat Fakültesi Kimya / Kimya Doçent 1 1
 
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji / Zooloji Doçent 1 2
Fen Edebiyat Fakültesi Yabancı Diller / İngiliz Dili ve Edebiyatı Doçent 1 1
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği / Su Ürünleri İşleme Profesör 1 1
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği / Balıkçılık Yönetimi Doçent 1 1 Su Ürünleri alanında Doçentliğini almış olmak.
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği / Yetiştiricilik ve Balık Hastalıkları Doçent 1 1 Su Ürünleri alanında Doçentliğini almış olmak.
Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Müh. / Deniz Bilimleri Doçent 1 2 Biyoloji alanında Doçentliğini almış olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri / Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Profesör 1 1
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri / Aile Hekimliği Doçent 1 1
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi / Türkçe Eğitimi Doçent 1 1
   
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246