Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Akademik Personel Alımı

T.C. OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümleri ile Osmaniye Korkut Ata Ünivers

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Akademik Personel Alımı

T.C. OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümleri ile Osmaniye Korkut Ata Ünivers

18 Mayıs 2015 Pazartesi 07:45
20 Okunma
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Akademik Personel Alımı
T.C. OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümleri ile Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atama ve Yükseltme Yönergesi uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. PROFESÖR İÇİN: Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile (6) altı takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir. DOÇENT İÇİN: Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile (4) dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, Personel Dairesi Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir. YARDIMCI DOÇENT İÇİN: Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, yayın listesi ile (4) dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, ilgili birime başvuruda bulunulması gerekmektedir.
  • Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanması gerekmektedir.
  • Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.
  • Başvuru süresi ilanın yayım tarihi itibariyle on beşinci günün mesai bitimidir. Belirtilen koşulları taşımayan, eksik belge ile yapılacak başvurular, süresi içinde yapılmayan ve posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
İlanla ilgili tüm bilgiler Üniversitemizin www.osmaniye.edu.tr internet adresinde yer almaktadır.
Birimi Bölümü Anabilim Dalı KadroÜnvanı Drc Adet Açıklamalar
MühendislikFak. İnşaatMühendisliği Prof. Dr. 1 1 Akışkanlar mekaniği alanında çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikFak. İnşaatMühendisliği Yrd. Doç. Dr. 4 1 Düşük ve orta yükseklikteki betonarme binalar üzerine çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikFak. HaritaMühendisliği Doç. Dr. 3 1 Arazi yönetimi alanında çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikFak. İmalatMühendisliği Yrd. Doç. Dr. 5 1 Yeniden üretim alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fak. Kimya Fizikokimya Prof. Dr. 1 1 Korozyon ve ligand adsorpsiyon alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fak. Kimya Organik Kimya Doç. Dr. 3 1 Asimetrik sentez alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fak. Biyoloji Botanik Prof. Dr. 1 1 Bitki ekolojisi ve toprak biyolojisi alanında çalışmalar yapmış olmak.
İ.İ.B.F. YönetimBilişimSistemleri Yönetim veBilişimSistemleri Yrd. Doç. Dr. 5 1 Yapay sinir ağları konusunda çalışmalar yapmış olmak.
İlahiyat Fak. Felsefe ve Din Bilimleri İslam Felsefesi Yrd. Doç. Dr. 5 1 Türk düşünce tarihi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246