Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 27 Akademik Personel Alım İlanı

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 27 Akademik Personel Alım İlanı

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme

10 Aralık 2015 Perşembe 09:13
18 Okunma
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 27 Akademik Personel Alım İlanı
T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuruda İstenen Belgeler Profesörler İçin - Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Belgesi ve iki adet fotoğraf - Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 6 (altı) takım dosya Doçentler İçin - Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Belgesi ve iki adet fotoğraf - Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Yardımcı Doçentler İçin - Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi ve iki adet fotoğraf - Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Genel Şartlar - Adayların 657 sayılı Kanun'un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir. - Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. - Başvurular ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr/ ve http://erdogan.edu.tr/idari/personel/ adreslerinden ulaşılabilir. Ayrıca Yardımcı Doçent kadrolarına başvuran adaylara yapılacak yabancı dil sınavına ilişkin bilgiler http://erdogan.edu.tr/idari/personel/ adreslerinden duyurulacaktır.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI KADRO UNVANI KADRO ADEDİ KADRO DERECE AÇIKLAMA
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİM BİLİMLERİ PROFESÖR 1 1 İlgili alanda Doçentlik unvanını almış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİ DOÇENT 1 1 İlgili alanında Doçentlik unvanı almış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME MUHASEBE VE FİNANSMAN DOÇENT 1 1 Muhasebe bilim alanında Doçentlik unvanı almış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ İSLAM TARİHİ VE SANATLARI İSLAM TARİHİ DOÇENT 1 1 İlgili alanda Doçentlik unvanını almış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ KELAM DOÇENT 1 1 İlgili alanda Doçentlik unvanını almış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MALZEME BİLİMİ VE NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ NANOMALZEMELER DOÇENT 1 1 Yarı iletken nano-malzemeler ile hetero- eklem aygıtlar üzerinde çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ İÇ HASTALIKLARI DOÇENT 1 1 Yaşlı hastalarda mortalite ile ilgili klinik çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DOÇENT 1 1 Overis iskemi-reperfüzyon hasarı konusunda hayvan çalışması yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DOÇENT 1 1 Endometriozis tedavisinde antioksidan ajan kullanımı hakkında deneysel çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ DOÇENT 1 1 Dirençli acinetobacter baumannii suşlarıyla ilgili molekül çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ GÖĞÜS HASTALIKLARI DOÇENT 1 1 Yoğun bakım infeksiyonları ile ilgili çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ YARDIMCI DOÇENT 1 1 İlgili alanda uzmanlığını almış olup toplum ruh sağlığı hastalıkları alanında oksidatif stres konusunda çalışmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YAPI YARDIMCI DOÇENT 1 1 Betonarme konut yapılarının deprem performansının belirlenmesi konusunda çalışma yapmış olmak.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI KADRO UNVANI KADRO ADEDİ KADRO DERECE AÇIKLAMA
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ KİMYA TEKNOLOJİSİ PR. YARDIMCI DOÇENT 1 1 Ferrosel birimi içeren elektroaktif azin bileşikleri konusunda çalışma yapmış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ KİMYA TEKNOLOJİSİ PR. YARDIMCI DOÇENT 1 1 Termofilik bakterileri üzerinde lipaz enzimi ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER ENDODONTİ YARDIMCI DOÇENT 1 1 NiTi döner alet sistemlerinin kinematiklerde kullanımı konusunda çalışma yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM SINIF EĞİTİMİ YARDIMCI DOÇENT 1 1 Hoşgörü değerinin öğretimi konusunda çalışma yapmış olmak.
ARDEŞEN TURİZM FAKÜLTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ YARDIMCI DOÇENT 1 1 Toplu ulaşım ağlarında yolculuk planlama konusunda çalışma yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ GENEL BİYOLOJİ YARDIMCI DOÇENT 1 5 İridovirüsler üzerine moleküler ve biyokimyasal çalışmalar yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA FİZİKO KİMYA YARDIMCI DOÇENT 1 5 Kil-boyarmadde etkileşimine dayalı nanopigment sentezi üzerinde çalışmalar yapmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ DİN EĞİTİMİ YARDIMCI DOÇENT 1 4 Din -iddet ilişkisi konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KALP VE DAMAR CERRAHİSİ YARDIMCI DOÇENT 1 3 Redo vakalar yapmış olup açık kalp cerrahisi konusunda on yıllık deneyime sahip olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER ULUSLARARASI İLİŞKİLER YARDIMCI DOÇENT 1 3 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ YARDIMCI DOÇENT 1 3 Ortognatik cerrahi sonrası posterior hava yolunun hesaplamalı akışkanlar dinamiği analizi yöntemi ile değerlendirilmesi konusunda çalışma yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER AĞIZ, DİŞ VE ÇENE RADYOLOJİSİ YARDIMCI DOÇENT 1 3 Çene kemiklerindeki radyografik bulgular konusunda çalışma yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ YARDIMCI DOÇENT 1 3 Analitik, sentetik ve vektörel yaklaşımlara dayalı öğrenme ortamının tasarlanmasına yönelik çalışma yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE EĞİTİMİ TÜRKÇE EĞİTİMİ YARDIMCI DOÇENT 1 3 Dijital öyküler ve çocuk edebiyatı konusunda çalışma yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209