Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükselti

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükselti

04 Eylül 2015 Cuma 13:05
19 Okunma
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuruda İstenen Belgeler Doçentler İçin -Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi ve iki adet fotoğraf -Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Yardımcı Doçentler İçin -Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi ve iki adet fotoğraf -Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Genel Şartlar -Adayların 657 sayılı Kanun'un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir. -Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. -Başvurular ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr/ve http://erdogan.edu.tr/idari/personel/adreslerinden ulaşılabilir. Ayrıca Yardımcı Doçent kadrolarına başvuran adaylara yapılacak yabancı dil sınavına ilişkin bilgiler http://erdogan.edu.tr/idari/personel/adreslerinden duyurulacaktır.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI/PROGRAM KADRO UNVANI KADRO ADEDİ KADRO DERECE AÇIKLAMA
PAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM BÖLÜMÜ TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER PROGRAMI YARDIMCI DOÇENT 1 4 Küresel ısınma, fotosentez konularında çalışma yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER BÖLÜMÜ ORTODONTİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 3 İlgili alanda doktora yapmış veya uzmanlığını almış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ GEOMETRİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 3 Oktoniyonik eğriler konusunda çalışma yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ İNGİLİZ KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 3 İngiliz kültürü ve edebiyatı alanında doktora yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ RESİM-İŞ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 3 İlgili alanda yüksek lisans ve doktora yapmış olup öğrencilerin görsel sanatlar dersine ilişkin tutumları konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ GÖĞÜS CERRAHİSİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 1 İleri minimal invaziv cerrahi uygulamaları konusunda deneyim sahibi olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ÜROLOJİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 1 Propranolol ve karvedilol kullanımının rat testisi üzerine etkileri konusunda çalışma yapmış olmak.
ZİRAAT VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ TARLA BİTKİLERİ BÖLÜMÜ TARLA BİTKİLERİ ANABİLİM DALI YARDIMCI DOÇENT 1 1 Tarla Bitkileri lisans ve doktora mezunu olup çayır, mera ve yem bitkileri konularında çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Antibiyotik direnç mekanizmaları konusunda çalışma yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Alternatif enerji kaynakları konusunda çalışma yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246