Şanlıurfa Adliyesi İKM Aday Listesini Yayımladı

İnfaz Koruma Memuru (Bayan) boy kilo ölçümüne girecek adayların listesi için tıklayınız. (İnfaz Koruma Memuru BAYAN adaylar için boy kilo ölçümü uygulaması 28/04/2016 tarihinde Şanlıurfa Adliyesinde yapılacaktır.) İnfaz Koruma Memuru (Erkek) boy kilo

Şanlıurfa Adliyesi İKM Aday Listesini Yayımladı

İnfaz Koruma Memuru (Bayan) boy kilo ölçümüne girecek adayların listesi için tıklayınız. (İnfaz Koruma Memuru BAYAN adaylar için boy kilo ölçümü uygulaması 28/04/2016 tarihinde Şanlıurfa Adliyesinde yapılacaktır.) İnfaz Koruma Memuru (Erkek) boy kilo

22 Nisan 2016 Cuma 18:45
44 Okunma
Şanlıurfa Adliyesi İKM Aday Listesini Yayımladı

İnfaz Koruma Memuru (Bayan) boy kilo ölçümüne girecek adayların listesi için tıklayınız.

(İnfaz Koruma Memuru BAYAN adaylar için boy kilo ölçümü uygulaması 28/04/2016 tarihinde Şanlıurfa Adliyesinde yapılacaktır.)

İnfaz Koruma Memuru (Erkek) boy kilo ölçümüne girecek adayların listesi için tıklayınız.

(İnfaz Koruma Memuru ERKEK adaylar için boy kilo ölçümü uygulaması 29/04/2016 tarihinde Şanlıurfa Adliyesinde yapılacaktır.)

Ceza İnfaz Kurumu Katibi olarak uygulama sınavına girecek adayların listesi için tıklayınız.

(Ceza İnfaz Kurumu Katibi  adayları için uygulama sınavı 02/05/2016 tarihinde Şanlıurfa Endüstri Meslek Lisesinde yapılacaktır.)

Ceza İnfaz Kurumu Şoförü olarak uygulama sınavına girecek adayların listesi için tıklayınız.

(Ceza İnfaz Kurumu Şöför adayları için uygulama sınavı 04/05/2016 tarihinde Şanlıurfa Adliyesinde yapılacaktır.)

Ceza İnfaz Kurumu Kaloriferci aday listesi için tıklayınız.

 

Ceza İnfaz Kurumu Sağlık Memuru aday listesi için tıklayınız.

 

Ceza İnfaz Kurumu Aşçı aday listesi için tıklayınız.

 

Ceza İnfaz Kurumu Bilgisayar Teknisyenliği aday listesi için tıklayınız.

 

Ceza İnfaz Kurumu Elektrik Teknisyenliği aday listesi için tıklayınız.

 

Ceza İnfaz Kurumu İnşaat Teknisyenliği aday listesi için tıklayınız.

 

Ceza İnfaz Kurumu Sıhhi Tesisat Teknisyenliği aday listesi için tıklayınız.

  İnfaz Koruma Memuru BAYAN adaylar için boy kilo ölçümü uygulama sınavı 28/04/2016 tarihinde saat 08.30 da Şanlıurfa Adliyesinde yapılacaktır.   İnfaz Koruma Memuru ERKEK adaylar için boy kilo ölçümü uygulama sınavı 29/04/2016 tarihinde saat 08.30 da Şanlıurfa Adliyesinde yapılacaktır.   Ceza İnfaz Kurumu Katibi adayları için uygulama sınavı 02/05/2016 tarihinde  saat 08.30 da Şanlıurfa Endüstri Meslek Lisesinde yapılacaktır.   Tüm adayların belirtilen tarih ve saatlerde belirtilen yerlerde bulunmarı rica olunur.

Adalet Bakanlığı CTE personel alımı için sözlü sınavına katılacak adayların listesini açıklandı. 2016 ikm sonuçları. Adalet Bakanlığı CTE personel alımı içinGebze adliyesi, Bolu adliyesi ve Bakırköy Adliyesi bir çok adliye sınava katılacak aday listelerini haberimizden öğrenebilirsiniz.

Adalet Bakanlığınca yapılan infaz koruma memurlarına yönelik sözlü sınava katılacak adayların listesinin bugün açıklanacağı belirtildi. Binlerce aday sonuçlar için sabırsızlanıyor. Sözlü sınava katılmaya hak kazananlar ne zaman açıklanacak? İşte 2016 Adalet Bakanlığı CTE sözlü sınava katılacak adaylar hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar...

  SINAV TARİHİ DEĞİŞTİ Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatına Sözleşmeli (657 sk. 4/B) Personel Alımı Sözlü Sınav Tarihinin Öne Alınması 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4'üncü maddesinin (B) fıkrası, 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanunu'nun 114'üncü maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına Ekli Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda yer alan Ek 2'nci madde ve Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği'nin değişik 5 ve devamı maddelerine göre, sözleşmeli 2.454 infaz ve koruma memuru, 144 büro personeli (ceza infaz kurumu katibi), 95 diğer sağlık personeli (sağlık memuru), 56 teknisyen, 155 destek personeli (şoför), 26 destek personeli (aşçı), 24 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere 2.954 sözleşmeli pozisyonun sözlü sınavı için 13 Haziran 2016 tarihinde yapılacağı belirtilmiş ise de; Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesinin 12/04/2016 tarihli ve 581 sayılı Bölge Adliye Mahkemelerine komisyon başkan ve üyelerinden atama yapılması ile Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun yaz kararnamesini 06 Haziran 2016 tarihinde açıklanacak olması nedeniyle sözlü sınav tarihi 16 Mayıs 2016 olarak değiştirilmiştir. DUYURULUR
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209