Şehit Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Şehit Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açıklanan eksik öğretim üyesi için alım şartları ve başvuru tarihleri haberimizde

Şehit Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Şehit Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açıklanan eksik öğretim üyesi için alım şartları ve başvuru tarihleri haberimizde

17 Şubat 2017 Cuma 09:40
822 Okunma
Şehit Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı
Rektörlük tarafından yayınlanan bildirge ;
ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.ohu.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.
Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır)
Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, doktora belgesi, Yabancı Dil Belgesi (KPDS, ÜDS, YDS veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen sınavların birinden 55 ve üzeri bir puana sahip olmak.) ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 
BİRİMİ VE BÖLÜMÜ ANABİLİMDALI / PROGRAMI ÜNVANI ADET AÇIKLAMALAR
TIP FAKÜLTESİ
TEMEL TIP BİLİMLERİ TIBBİ BİYOLOJİ Prof.Dr. 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ FİZYOLOJİ Prof.Dr. 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ BİYOFİZİK Doçent 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ BİYOİSTATİSTİK VE TIP BİLİŞİMİ Doçent 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ ANATOMİ Yrd.Doç.Dr. 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ BİYOFİZİK Yrd.Doç.Dr. 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ FİZYOLOJİ Yrd.Doç.Dr. 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ Yrd.Doç.Dr. 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ Yrd.Doç.Dr. 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ TIP EĞİTİMİ Yrd.Doç.Dr. 1
TEMEL TIP BİLİMLERİ TIP TARİHİ VE ETİK Yrd.Doç.Dr. 1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI Doçent 1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ADLİ TIP Yrd.Doç.Dr. 1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI Yrd.Doç.Dr. 1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ HALK SAĞLIĞI Yrd.Doç.Dr. 1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ İÇ HASTALIKLARI Yrd.Doç.Dr. 1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ KARDİYOLOJİ Yrd.Doç.Dr. 1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GENEL CERRAHİ Yrd.Doç.Dr. 1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM Yrd.Doç.Dr. 2
CERRAHİ TIP BİLİMLERİ TIBBİ PATOLOJİ Yrd.Doç.Dr. 1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GÖZ HASTALIKLARI Yrd.Doç.Dr. 2
Son Güncelleme: 17.02.2017 10:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209