Siirt Üniversitesi 26 Akademik Personel Alım İlanı

Siirt Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen birim ve anabilim dallarına öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657

Siirt Üniversitesi 26 Akademik Personel Alım İlanı

Siirt Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen birim ve anabilim dallarına öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657

26 Kasım 2015 Perşembe 08:41
13 Okunma
Siirt Üniversitesi 26 Akademik Personel Alım İlanı
Siirt Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen birim ve anabilim dallarına öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşımaları gerekmektedir. 1 - Profesör kadroları daimi statüde olup adaylar başvuracağı kadronun birim ve anabilim dalını belirten müracaat dilekçelerine iki adet vesikalık fotoğraf ile birlikte tüm dosyalarına aslı veya onaylanmış doçentlik belgelerini, diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek 6 (altı) takım halindeki dosyalarını personel daire başkanlığına şahsen teslim edeceklerdir. Ayrıca adaylar Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 17. maddesi gereğince müracaat dilekçelerinde yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak göstereceklerdir. 2 - Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracağı kadronun birim ve anabilim dalı ile yabancı dilini belirten müracaat dilekçelerine 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgelerinin aslı veya onaylanmış suretlerini, ÜDS/KPDS veya diğer yabancı dil belgelerini, özgeçmişlerini, askerlik durum belgelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili fakülte dekanlıkları ve yüksekokul müdürlüklerine şahsen teslim edeceklerdir. Yardımcı Doçent adaylarının Üniversitemizin yapacağı yabancı dil sınavına girmesi ve bu sınavdan en az 100 üzerinden 70 puan almaları gerekmektedir. Sınav tarihi Rektörlüğümüzce daha sonra belirlenecek olup konu ile ilgili duyuru Üniversitemiz internet sayfası olan www.siirt.edu.tr adresinde duyurulacaktır. 3 - Adayların bu ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 (Onbeş) gün içerisinde ilgili birimlere gerekli evrakları teslim etmeleri gerekmektedir. Süresi içerisinde şahsen yapılmayan müracaatlar ile eksik belgeyle yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 4 - Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gereklidir. Yardımcı Doçent kadrosuna, Profesör ve Doçentler müracaat edemezler. Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Ayrıntılı bilgi (http://www.siirt.edu.tr) adresinden temin edilebilir. Duyurulur.
BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET AÇIKLAMA
SAĞLIK YO BESLENME VE DİYETETİK YRD.DOÇ. 1 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
HEMŞİRELİK YRD.DOÇ. 1 1 Psikiyatri hemşireliğinde doktora yapmış olmak.
HEMŞİRELİK YRD.DOÇ. 4 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
SOSYAL HİZMET YRD.DOÇ. 2 2 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
ÇOCUK GELİŞİMİ YRD.DOÇ. 3 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
ÇOCUK GELİŞİMİ YRD.DOÇ. 4 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
ÇOCUK GELİŞİMİ YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAK. TARİH YAKINÇAĞ TARİHİ YRD.DOÇ. 3 1 Arnavut milliyetçiliği alanında doktora yapmış olmak.
TARİH TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ YRD.DOÇ. 5 1 Kıbrıs sorunu ve Türk-İngiliz ilişkileri üzerine çalışmış olmak.
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ESKİ TÜRK DİLİ YRD.DOÇ. 3 1 Çağatay Türkçesi alanında doktora yapmış olmak.
SOSYOLOJİ KURUMLAR SOSYOLOJİSİ YRD.DOÇ. 5 1
MÜH. MİM. FAK. İNŞAAT. MÜH. HİDROLİK PROFESÖR 1 1
ELEKT. ELEKT. MÜH. DEVRELER VE SİSTEMLER TEORİSİ YRD.DOÇ. 1 1 Elektronik bilim dalında doktora yapmış olmak.
KİMYA MÜHENDİSLİĞİ KİMYASAL TEKNOLOJİLER YRD.DOÇ. 2 1 Bor teknolojileri ve bor'da hidrojen üretimi ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
KİMYA MÜHENDİSLİĞİ KİMYASAL TEKNOLOJİLER YRD.DOÇ. 5 1 Bor teknolojileri ve aktif karbon üretimi ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ KONSTRÜKSİYON VE İMALAT YRD.DOÇ. 4 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ EĞİTİMDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME YRD.DOÇ. 2 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
İLKÖĞRETİM İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ YRD.DOÇ. 3 1 Telgraf diferansiyel ve fark denklemlerinin iyi tanımlılığı üzerine çalışmış olmak.
İ.İ.B.F. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE EDÜSTRİYEL İLİŞKİLER ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE EDÜSTRİYEL İLİŞKİLER YRD.DOÇ. 4 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE EDÜSTRİYEL İLİŞKİLER ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE EDÜSTRİYEL İLİŞKİLER YRD.DOÇ. 5 1
İLAHİYAT FAK. FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ DİN BİLİMLERİ YRD.DOÇ. 2 1 Felsefe ve din bilimleri alanında doktora yapmış olmak.
ZİRAAT FAKÜLTESİ TARIM EKONOMİSİ TARIM POLİTİKASI VE YAYIM YRD.DOÇ. 1 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
BESYO. SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİM BİLİMLERİ YRD.DOÇ. 4 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ HAREKET VE ANT. BİLİMLERİ YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ HAREKET VE ANT. BİLİMLERİ YRD.DOÇ. 5 2
BEDEN EĞİT. VE SPOR EĞ. BEDEN EĞİT. VE SPOR EĞ. YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246