Siirt Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Siirt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Siirt Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen birim ve anabilim dallar

Siirt Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Siirt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Siirt Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen birim ve anabilim dallar

05 Mayıs 2015 Salı 14:24
51 Okunma
Siirt Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Siirt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Siirt Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen birim ve anabilim dallarına öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşımaları gerekmektedir. 1 - Profesör kadroları daimi statüde olup adaylar başvuracağı kadronun birim ve anabilim dalını belirten müracaat dilekçelerine iki adet vesikalık fotoğraf ile birlikte tüm dosyalarına aslı veya onaylanmış doçentlik belgelerini, diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek 6 (altı) takım halindeki dosyalarını personel daire başkanlığına şahsen teslim edeceklerdir. Ayrıca adaylar Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 17. maddesi gereğince müracaat dilekçelerinde yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak göstereceklerdir. 2 - Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracağı kadronun birim ve anabilim dalı ile yabancı dilini belirten müracaa dilekçelerine 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgelerinin aslı veya onaylanmış suretlerini, ÜDS/KPDS veya diğer yabancı dil belgelerini, özgeçmişlerini, askerlik durum belgelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili fakülte dekanlıkları ve yüksekokul müdürlüklerine şahsen teslim edeceklerdir. Yardımcı Doçent adaylarının Üniversitemizin yapacağı yabancı dil sınavına girmesi ve bu sınavdan en az 100 üzerinden 70 puan almaları gerekmektedir. Sınav tarihi Rektörlüğümüzce daha sonra belirlenecek olup konu ile ilgili duyuru Üniversitemiz internet sayfası olan www.siirt.edu.tr adresinde duyurulacaktır. 3 - Adayların bu ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 (Onbeş) gün içerisinde ilgili birimlere gerekli evrakları teslim etmeleri gerekmektedir. Süresi içerisinde şahsen yapılmayan müracaatlar ile eksik belgeyle yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 4 - Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gereklidir. Yardımcı Doçent kadrosuna, Profesör ve Doçentler müracaat edemezler. Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Ayrıntılı bilgi (http://www.siirt.edu.tr) adresinden temin edilebilir. Duyurulur.

Tüm Akademik İlanlar İçin Tıklayın

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET AÇIKLAMA
SAĞLIK YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK YRD. DOÇ. 1 1 Kanser İlişkili CA-9 izoenziminin saflaştırılması ve antitümör ilaçların etkilerinin araştırılması üzerine çalışmalar yapmış olmak.
BESLENME VE DİYETETİK YRD.DOÇ. 3 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
BESLENME VE DİYETETİK YRD.DOÇ. 3 1 Gıda Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YRD.DOÇ. 2 1 Çevre Mikrobiyolojisi alanında çalışmalar yapmış olmak.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YRD.DOÇ. 2 1 NMR alanında Schiff bazı üzerine çalışmalar yapmış olmak.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YRD.DOÇ. 2 1 Maden, Makina ve inşaat temel alanlarından herhangi birinden doktora yapmış olmak.
SOSYAL HİZMET YRD.DOÇ. 2 1 En Ekonomisi alanında doktora yapmış olmak.
SOSYAL HİZMET YRD.DOÇ. 2 2 Sosyal Hizmetler veya Sosyoloji alanında doktora yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAK. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI TÜRK HALK EDEBİYATI YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
SOSYOLOJİ KURUMLAR SOSYOLOJİSİ YRD.DOÇ. 5 1 Sosyoloji alanda doktora yapmış olmak.
MÜH.ENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ GEOTEKNİK YRD.DOÇ. 1 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ULAŞTIRMA YRD.DOÇ. 4 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ HİDROLİK YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MEKANİK YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BİLGİSAYAR YAZILIMI YRD.DOÇ. 4 1 Nanobiyoloji araştırmaları için bilgisayar yazılımı tasarımı konusunda çalışma yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ YRD.DOÇ. 3 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
İLKÖĞRETİM SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
TÜRKÇE EĞİTİMİ YRD.DOÇ. 4 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
İ.İ.B.F. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE EDÜSTRİYEL İLİŞKİLER ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE EDÜSTRİYEL İLİŞKİLER YRD.DOÇ. 4 1
ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE EDÜSTRİYEL İLİŞKİLER ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE EDÜSTRİYEL İLİŞKİLER YRD.DOÇ. 5 1
MALİYE MALİYE YRD.DOÇ. 5 1
İLAHİYAT FAK. TEMEL İSLAM BİLİMLERİ KELAM VE İSLAM MEZHEPLERİ TARİHİ PROFESÖR 1 1
FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ İSLAM FELSEFESİ YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
VETERİNER FAK. TEMEL BİLİMLER FİZYOLOJİ YRD.DOÇ. 3 1 Veteriner Fakültesi mezunu olup,İlgili alanda doktora yapmış olmak.
KLİNİK ÖNCESİ BİLİMLER FARMAKOLOJİ VE TOKSİKOLOJİ YRD.DOÇ. 5 1 Veteriner Fakültesi mezunu olup,İlgili alanda doktora yapmış olmak.
ZİRAAT FAKÜLTESİ TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ BİTKİSEL BİYOTEKNOLOJİ YRD.DOÇ. 1 1 Temel Biyoteknoloji alanında doktora yapmış olmak.
BİTKİ KORUMA FİTOPATOLOJİ YRD.DOÇ. 1 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
BAHÇE BİTKİLERİ SEBZE YETİŞTİRME VE ISLAHI YRD.DOÇ. 5 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
TOPRAK BİLİMİ VE BİTKİ BESLEME TOPRAK BİLİMİ YRD.DOÇ. 4 1 Tuzlu alkali toprakların haritalanması ve oluşumu konusunda çalışma yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209