Sinop Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı

Sinop Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve bu Kanuna dayanılarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Sinop Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükselti

Sinop Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı

Sinop Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve bu Kanuna dayanılarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Sinop Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükselti

27 Ekim 2015 Salı 11:46
16 Okunma
Sinop Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı
Sinop Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve bu Kanuna dayanılarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Sinop Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi uyarınca Öğretim Elemanları alınacaktır. Adayların, 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartları taşımaları gerekmektedir. 1-Yardımcı Doçent Kadrosuna başvuracak adayların; Başvurdukları anabilim dalı ve yabancı dilini belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora belgesi ve Sinop Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet adresinden temin edilen Akademik Değerlendirme Formunu doldurarak, varsa yabancı dil başarı belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile özgeçmiş, eserleri ve diğer belgeleri içeren 4 adet CD'yi ekleyerek ilgili birimlere şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. BAŞVURU SÜRESİ: Başvurular; ilanın gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapılacaktır. Yardımcı Doçent adayları yabancı dil sınav günü ve saati ile yerini ilgili birimden öğrenebileceklerdir. NOT: -(Yardımcı Doçent kadrosuna; Profesör ve Doçentler müracaat edemezler.) -(Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı, ayrıntılı hizmet belgesini başvuru belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.) -(Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kuruldan denkliğinin onaylanması gerekmektedir.) -(Onaylı istenen evrakın teslimi sırasında aslını ibraz etmek şartıyla fotokopileri kabul edilir.) -(Erkek adayların askerlik durum belgesini başvuru evraklarına eklemeleri gerekmektedir.) Sinop Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesine Personel Daire Başkanlığının http://www.sinop.edu.tr/Personel Daire Baskanligi-10 web adresinden, Akademik Değerlendirme Formuna http://www.sinop.edu.tr/Personel Daire Baskanligi-8 web adresinden ulaşılabilir.
UNVANI ADEDİ DERECE BİRİMİ: BÖLÜM/ANABİLİM DALI ALANI:
Yardımcı Doçent 1 3 Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü/İlköğretim Matematik Eğitimi Fonksiyonel analizde sabit nokta üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Yardımcı Doçent 1 3 Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri/Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Ölçme değerlendirme okuryazarlığı üzerine çalışma yapmış olmak.
Yardımcı Doçent 1 3 Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü/Sosyal Bilgiler Eğitimi Osmanlı döneminde engelli eğitimi ile ilgili çalışma yapmış olmak.
Yardımcı Doçent 1 3 İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri/Tefsir Kuran'da İslam öncesi kültürler üzerine çalışmış olmak.
Yardımcı Doçent 1 3 Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Etkin güç süzgeçleri alanında çalışma yapmış olmak.
Yardımcı Doçent 1 3 Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Kıyı yönetimi ile ilgili çalışma yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246