Şırnak Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri gereğince Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun

Şırnak Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri gereğince Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun

31 Ağustos 2015 Pazartesi 11:46
15 Okunma
Şırnak Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri gereğince Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesindeki genel şartları taşımaları gerekmektedir. 1- Atamalarda, Üniversitemiz Senatosunca kabul edilen ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri"ndeki esaslar uygulanacaktır. 2- 2547 Sayılı Kanun'un 23. maddesine göre Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosya ile birlikte, Anabilim Dalını ve yabancı dilini belirten dilekçelerine ilave olarak, noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kuramlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri ekleyerek ilgili birimlere teslim etmeleri gerekmektedir. Yardımcı Doçent kadrolarına başvuran tüm adaylar 2547 Sayılı Kanun'un 23. Maddesinin (b) fıkrasının 2 numaralı bendinde belirtilen yabancı dil sınavına tabii tutulacaktır. *Son başvuru tarihi ilanın yayın tarihi İtibariyle 15. günü mesai bitimidir. Süresi İçinde yapılmayan ve postayla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Duyuru Başlama tarihi 31.08.2015
Son Başvuru tarihi 14.09.2015
Yardımcı Doçent Adayları İçin Yabancı Dil Sınavı tarihi 16.09.2015
Yabancı Dil Sınavının Sonuçlarının Açıklanma tarihi 16.09.2015
Sınav Yeri: Şırnak Üniversitesi Rektörlük Binası
NOT:-Müracaatların tamamlanmasını müteakiben Rektörlüğümüzce oluşturulan bilimsel dosya inceleme Komisyonunca, atanma kriterlerine uymadığı tespit edilen başvurular geçersiz sayılacaktır. ÖĞRETİM ÜYESİ AKADEMİK PERSONEL LİSTESİ
BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN SAYI DER AÇIKLAMA
İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi Ve Sanatları İslam Tarihi Yrd. Doç. 1 4 Kureyş kabilesi üzerine çalışma yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İktisat Politikası Yrd. Doç. 1 5 Döviz kuru alanında doktora yapmış olmak.
İşletme Muhasebe Ve Finansman Yrd. Doç. 1 3 Kurumsal yönetim firma finansal performansına etkisi alanında doktora yapmış olmak.
Üretim Yönetimi Ve Pazarlama Yrd. Doç. 1 3 Pazarlama alanında doktora yapmış olmak ve Tüketim karşılığı konusunda çalışma yapmış olmak.
Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Yapı Yrd. Doç. 1 4 Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi dalında Doktora yapmış olmak ve Sabit Nokta Teorisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246