Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak

Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak.Bu alım için daha detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.Son başvuru tarihi ve başvuru için gerekli olanlar belirtilmiştir.Detaylar haberimizde mevcuttur... Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden: İlan Tar

Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak

Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak.Bu alım için daha detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.Son başvuru tarihi ve başvuru için gerekli olanlar belirtilmiştir.Detaylar haberimizde mevcuttur... Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden: İlan Tar

22 Temmuz 2016 Cuma 08:11
23 Okunma
Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak
Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak.Bu alım için daha detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.Son başvuru tarihi ve başvuru için gerekli olanlar belirtilmiştir.Detaylar haberimizde mevcuttur... Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden: İlan Tarihi : 22.07.2016 Son Başvuru Tarihi : 05.08.2016 Üniversitemizin ilgili biriminde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler 1 - Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora) ve Doçentlik Belgesi (yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile Personel Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. Yardımcı Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler 1 - Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birime müracaat etmeleri gerekmektedir. Notlar 1 - Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 2 - Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve saat daha sonra www.tunceli.edu.tr adresinden duyurulacaktır. Başvuru Adresi ve iletişim Tunceli Üniversitesi Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez / TUNCELİ Tel: 0 428 213 17 94
Birimi/Bölümü AnabilimDalı/ Program Unvanı Adet Derece İlanşartı
TunceliMeslek Yüksekokulu/Çevre KorumaTeknolojileri ÇevreKoruma veKontrol Programı Doçent 1 1 Doçentlikunvanınıbitki anatomisivemorfolojisi alanındaalmışolmak.
MühendislikFakültesi / KimyaMühendisliği Kimyasal Teknolojiler A.B.D. Doçent 1 1 Sulardaağırmetalgiderimi konusundaçalışmalar yapmışolmak.
MühendislikFakültesi / Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Donanımı A.B.D. Yardımcı Doçent 1 1 İnternettabanlıgüçkalitesi izlemekonusunda çalışmalaryapmışolmak.
MühendislikFakültesi / MakineMühendisliği EnerjiA.B.D. Yardımcı Doçent 1 1 Akışkontrolüile ilgili çalışmalaryapmışolmak.
MühendislikFakültesi / EndüstriMühendisliği Endüstri İlişkileriA.B.D. Yardımcı Doçent 1 5 Afetolaylarındaacil departmankapasitelerinin simülasyontabanlı modellenmesikonusunda doktorayapmışolmak.
İktisadiveİdari BilimlerFakültesi / İşletme Sayısal Yöntemler A.B.D. Yardımcı Doçent 1 3 Yalınüretimkonusunda doktorayapmışolmak.
İktisadiveİdari BilimlerFakültesi / Uluslararasıİlişkiler SiyasiTarih A.B.D. Yardımcı Doçent 1 3 Rusya'nınOrtaDoğuya yönelikdinipolitikalarında misyonerkurumları konusundadoktorayapmış olmak.
EdebiyatFakültesi /BatıDillerive Edebiyatları İngilizDilive Edebiyatı A.B.D. Yardımcı Doçent 1 3 İngilizDilive Edebiyatı alanındadoktorayapmış olup,İngiliztiyatrosuve Shakespeareileilgili çalışmayapmışolmak.
EdebiyatFakültesi / TürkDiliveEdebiyatı TürkHalk Edebiyatı A.B.D. Yardımcı Doçent 1 3 ÇanakkaleSavaşları etrafındateşekküleden halk anlatılarıkonusunda çalışmayapmışolmak.
Ç.M.Y.O./Çocuk bakımıvegençlik hizmetleribölümü Çocukgelişimi Programı Yardımcı Doçent 1 3 Okul yöneticilerininiletişim becerilerininörgütsel değişkenlerüzerindeetkisi vemodültemelli uygulamalarkonusunda doktorayapmışolmak.
T.M.Y.O./ Kimyave Kimyasalİşleme Teknolojileri Laboratuvar Teknolojisi Programı Yardımcı Doçent 1 3 Grafenlemodifiyecamsı karbonelektrotkullanarak pestisitlerinelektrokimyasal yöntemiyletayini konusundaçalışmayapmış olmak.

TÜM AKADEMİK İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209