Tunceli Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden: İlan Tarihi : 27.08.2015 Son Başvuru Tarihi : 10.09.2015 Üniversitemizin ilgili biriminde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilg

Tunceli Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden: İlan Tarihi : 27.08.2015 Son Başvuru Tarihi : 10.09.2015 Üniversitemizin ilgili biriminde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilg

27 Ağustos 2015 Perşembe 09:42
16 Okunma
Tunceli Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden: İlan Tarihi : 27.08.2015 Son Başvuru Tarihi : 10.09.2015 Üniversitemizin ilgili biriminde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Tüm Akademik ilanları facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz Yardımcı Doçent Kadrosu İçin Gerekli Belgeler 1 - Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birime müracaat etmeleri gerekmektedir. Notlar 1 - Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 2 - Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve saat daha sonra www.tunceli.edu.tr adresinden duyurulacaktır. Başvuru Adresi ve İletişim Tunceli Üniversitesi Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ Tel: 0 428 213 17 94    
Birimi/Bölümü Anabilim dalı Unvanı Adet Derece İlan şartı
İnşaat Mühendisliği Hidrolik Yardımcı Doçent 1 1 Köprü kenar ayakları etrafında kıvrımlı bir kanal boyunca oluşan yerel oyulmanın deneysel olarak incelenmesi konusunda doktora yapmış olmak.
Tunceli M.Y.O Gıda İşleme Yardımcı Doçent 1 3 Tunceli Yöresinde yetişen yenilebilir bazı makrofungus türlerinin sitotoksik etkileri ile antioksidan ve antimikrobiyal aktivitelerinin araştırılması konu-sunda doktora yapmış olmak
Tarih Yakınçağ Tarihi Yardımcı Doçent 1 3 XIX yüzyılda kutsal yerler sorunu konusunda doktora yapmış olmak.
TMYO Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Laboratuvar Teknolojisi Yardımcı Doçent 1 3 Teknolojik Pedagojik Alan Bilgisi (TPAB) Temelli Harmanlanmış öğrenme ortamının fen bilgisi öğretmen adaylarının temel astronomi konularındaki TPAB ve sınıf işçi uygulamalarına etkisi konusunda doktora yapmış olmak.
Sağlık Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yardımcı Doçent 1 3 Ankilozan spondilit hastalığına genetik yatkınlığın kütle spektroskopisi ile belirlenmesi alanında doktora yapmış olmak.
Su Ürünleri Temel Bilimleri Balıkçılık Temel Bilimleri Yardımcı Doçent 1 5 Mustelus mustelus ve Scyliorhirnus canicula'nın bazı biyolojik özelliklerinin incelenmesi konusunda doktora yapmış olmak
Avlama ve İşleme Teknolojisi Avlama Teknolojisi Yardımcı Doçent 1 5 Farklı Esansiyel yağlar ve kitosan ile hazırlanan filmlerle ambalajlanmış Luciobarbus esocinusfiletolarının raf ömrünün araştırılması konusunda doktora yapmış olmak.
TMYO Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Harita ve Kadastro Yardımcı Doçent 1 3 Dedegöl Dağı Buzul Jeomorfolojisi etüdü isimli doktora çalışması yapmış olup, Munzur dağlarının Jeomorfolisi ile ilgili çalışmaları olmak.
Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Malzeme Yardımcı Doçent 1 3 Biyo malzemelerle yüzey kaplama konusunda doktora yapmış olmak.
Türk Dili ve Edebiyatı Yeni Türk Edebiyatı Yardımcı Doçent 1 3 Yeni Türk Edebiyatı alanında doktora yapmış olup, Romanlarda yapı ve izlek konularında çalışmaları olmak.
   
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246