Türkiye Taşkömürü Kurumu Lİse ve Üniversite Mezunu 232 Personel Alacak

T.C. TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Personel Daire Başkanlığı Sayı : B.15.2.TTK.0.71.02.0131/07/2015 Konu : Nitelikli işçi talebi ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU ZONGULDAK VE BARTIN İL MÜDÜRLÜKLERİNE 2015 yılına ait Genel Yatırım ve Finan

Türkiye Taşkömürü Kurumu Lİse ve Üniversite Mezunu 232 Personel Alacak

T.C. TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Personel Daire Başkanlığı Sayı : B.15.2.TTK.0.71.02.0131/07/2015 Konu : Nitelikli işçi talebi ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU ZONGULDAK VE BARTIN İL MÜDÜRLÜKLERİNE 2015 yılına ait Genel Yatırım ve Finan

01 Ağustos 2015 Cumartesi 07:21
14 Okunma
Türkiye Taşkömürü Kurumu Lİse ve Üniversite Mezunu 232 Personel Alacak
T.C. TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Personel Daire Başkanlığı Sayı : B.15.2.TTK.0.71.02.0131/07/2015 Konu : Nitelikli işçi talebi ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU ZONGULDAK VE BARTIN İL MÜDÜRLÜKLERİNE 2015 yılına ait Genel Yatırım ve Finansman Programı kapsamında, Kurumumuzun yerüstü ve yeraltı işyerlerinde, 4857 İş Kanununa tabi, daimi işçi statüsünde ekteki listede belirtilen meslek ve eğitim durumlarına göre Zonguldak İli içindeki işyerlerimizde çalıştırılmak üzere 219, Bartın İli içindeki işyerlerimizde çalıştırılmak üzere 13 olmak üzere toplam 232 nitelikli eleman alımı yapılacaktır. Kurumunuzun Zonguldak ve Bartın İl Müdürlüklerince 04.08.2015 tarihinde İLAN'a çıkılmak suretiyle, aranan şartları taşıyan nitelikli işçi adayları listelerinin yasal süresi içinde Kurumumuza gönderilmesi hususunda gereğini rica ederiz. kpss-sistemi-degisecek-elekronik-sinav-gelecek EKLER: Ek-l)Liste(2 adet) Yayla Mahallesi Bağlık CaddesiAyrıntılı bilgi için irtibat: Nurten SEZGÜN (ŞEF) İhsan Soyak Sokak No:2 67090 - ZONGULDAK Telefon (0372) 259 43 26 Fax : (0372) 253 38 91 e-posta : personel@taskomuru.gov.trElektronik ağ : www.taskomuru.gov.tr
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU 2015 YILI GENEL YATIRIM VE FİNANSMAN PROGRAMINA GÖRE YAPILAN NİTELİKLİİŞÇİ TALEPLERİ (ZONGULDAK İŞ KURUMU)
MESLEK ADI AÇIK İŞÇİ SAYISI EĞİTİM DURUMU BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN DİĞER ŞARTLAR
KIDEMLİ KILAVUZ KAPTAN 1 4 Yıllık Denizcilik Yüksek Okulu veya Denizcilik Fakültesinden mezun olmak. Adayların "KIDEMLİ KILAVUZ KAP I AN" ehliyetine sahip olmaları, ayrıca mülakattan önce belirlenecek tarihte S.T.C.VV. Belgesi ile Gemi Adamı Sağlık Belgesini kurumumuza ibraz etmeleri nftrRkmfiktftdir
SİNYAL İŞÇİSİ 1 Lise ve dengi okullardan mezun olmak Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde "5070-Sinyal İşçiliği" sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ 6 Meslek Liselerinin Makine, Metal işleri, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Endüstriyel kalıpçılık, Kalıp, Makine bakım onarımcısı)bölümünden mezun olmak Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde "6100-Mekanizasyon ve pres işçiliği" sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
ELEKTRİK İŞÇİSİ (yerüstü) 2 Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğübölümünden mezun olmak Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde "6210-Elektrik İşçisi" sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
KAYNAK İŞÇİSİ 2 Meslek Liselerinin Kaynakçılık, Metal işleri veya METAL TEKNOLOJİSİ (Kaynakçılık, Çelik Yapılandırmacılığı, Metal Doğrama) bölümünden mezun olmak Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde "6320-Kaynakçılık" sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
PANO-AYAK ÜRETİM İŞÇİSİ 109 Lise ve dengi okullardan mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0201-Pano-ayak üretim İşçisi" sanatında çalıştırılacaktır.
HAZIRLIK İŞÇİSİ 32 Lise ve dengi okullardan mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0301-Hazırlık İşçisi" sanatında çalıştırılacaktır.
TARAMA VE SÖKÜM İŞÇİSİ 5 Lise ve dengi okullardan mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0401 -Tarama ve Söküm İşçisi" sanatında çalıştırılacaktır.
BAKIM-ONARIMİŞÇİSİ 2 Lise ve dengi okullardan mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0402-Bakım-Onarım İşçisi" sanatında çalıştırılacaktır.
NAKLİYAT İŞÇİSİ 3 Lise ve dengi okullardan mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0501-Nakliyat İşçisi" sanatında çalıştırılacaktır.
MESLEK ADI AÇIK İŞÇİ SAYISI EĞİTİM DURUMU BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN DİĞER ŞARTLAR
MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ 35 Meslek Liselerinin Makine, Metal işleri, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Endüstriyel kalıpçılık, Kalıp, Makine bakım onarımcısı)bölümünden mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0610-Mekanizasyon ve pres işçiliği" sanatında çalıştırılacaktır.
ELEKTRİK İŞÇİSİ (yeraltı) 12 Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğübölümünden mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0621-Elektrik İşçisi" sanatında çalıştırılacaktır.
SONDAJ İŞÇİSİ 3 Meslek Liselerinin Sıhhi Tesisat, TESİSAT TEKNOLOJİSİ (Isıtma-Sıhhi Tesisat), Makine, Makine bakım Onarım, Tesviye ve Motorbölümlerinden mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0727-Sondaj İşçisi" sanatında çalıştırılacaktır.
İŞYERİ SAĞLIK GÖREVLİSİ 6 Sağlık Meslek Liselerinin "Acil Tıp Teknisyenliği" bölümünden mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0731-İşyeri Sağlık Görevlisi" sanatında çalıştırılacaktır.
TOPLAM 219
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU 2015 YILI GENEL YATIRIM VE FİNANSMAN PROGRAMINA GÖRE YAPILAN NİTELİKLİ İŞÇİ TALEPLERİ (BARTIN İŞ KURUMU)  
MESLEK ADI AÇIK İŞÇİ SAYISI EĞİTİM DURUMU ARANAN DİĞER ŞARTLAR
MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ 2 Meslek Liselerinin Makine, Metal işleri, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Endüstriyel kalıpçılık, Kalıp, Makine bakım onarımcısı)bölümünden mezun olmak Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde "6100-Mekanizasyon ve pres işçiliği" sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
KAYNAK İŞÇİSİ 1 Meslek Liselerinin Kaynakçılık, Metal işleri veya METAL TEKNOLOJİSİ (Kaynakçılık, Çelik Yapılandırmacılığı, Metal Doğrama) bölümünden mezun olmak Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde "6320-Kaynakçılık" sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
PANO-AYAK ÜRETİM İŞÇİSİ 10 Lise ve dengi okullardan mezun olmak Kurumumuzun yeraltı işyerlerinde "0201-Pano-ayak üretim İşçisi" sanatında çalıştırılacaktır.
TOPLAM 13
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246