Uludağ Üniversitesi 24 Akademik Personel Alım İlanı

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine göre öğretim elemanı alınacakt

Uludağ Üniversitesi 24 Akademik Personel Alım İlanı

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine göre öğretim elemanı alınacakt

08 Eylül 2015 Salı 11:23
34 Okunma
Uludağ Üniversitesi 24 Akademik Personel Alım İlanı
Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine göre öğretim elemanı alınacaktır. 1 - İlanda yer alan Profesör ve Doçent kadrosu için Personel Daire Başkanlığına ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde başvurmak gerekmektedir. 2 - Profesör ve Doçentler 2547 Sayılı Kanunun 36. maddesinin (a) bendinin 1. fıkrasına göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere alınacaktır. 3 - Adaylar 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki şartlar ile kadro derecesi bakımından atanabilme şartlarını taşımak zorundadır. 4 - Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. 5 - İlan edilen kadroya ataması yapılan adaylar görev aldıkları birimin bulunduğu yerde ikamet etmek zorundadır. 6 - İstenen belgeler başvuru dilekçe örneğinde belirtilmiş olup, yayınlarına UAKBİS sisteminden erişilemeyen adaylar yayın dosyaları ile başvuracaktır. (Dilekçe örneği ilan metni ekinde http://personel.uludag.edu.tr adresinde yayınlanmıştır.)
BİRİM ANABİLİM DALI KADRO ÜNV. K.D. AD. AÇIKLAMA
Tıp Fakültesi Biyoistatistik A.D. Doçent 1 1
Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.D. Doçent 1 1
Tıp Fakültesi İç Hastalıkları A.D. Doçent 1 1
Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları A.D. Profesör 1 1
Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji A.D. Profesör 1 1
Mühendislik Fakültesi Elektromanyetik Alanlar ve Mikro Dalga Tekniği Doçent 1 1 Elektromanyetik saçılma ve kırınım konusunda çalışmış olmak.
Mühendislik Fakültesi Geoteknik A.D. Profesör 1 1
Mühendislik Fakültesi Mekanik A.D. (İnşaat Müh.) Profesör 1 1 Malzeme - Hasar Mekaniği Uzmanı olmak.
Mühendislik Fakültesi Tekstil Bilimleri A.D. Doçent 1 1 Polimer Bilimi alanında doktora yapmış olmak.
Mimarlık Fakültesi Yapı Bilgisi A.D. Profesör 1 1 Mimarlık alanında proje yönetimi ve organizasyonu, afet yönetimi ve zarar azaltma, kullanıcı memnuniyeti için nitelikli yapı üretimi konularında bilimsel çalışmalar yapıyor olmak.
Mimarlık Fakültesi Yapı Bilgisi A.D. Doçent 1 1 İnşaat Mühendisliği alanında lisansı bulunmak; mimarlık alanında taşıyıcı sistemler ile kagir ve ahşap yapıların statik ve dinamik analizleri konularında bilimsel çalışmalar yapıyor olmak.
Ziraat Fakültesi Fitopatoloji Profesör 1 1 Tahıllarda Fungal Hastalıklar Konusunda çalışmaları olmak.
Ziraat Fakültesi Gıda Teknolojisi A.D. Doçent 1 1 Mikrobiyel Proses konusunda yurtdışında doktorasını yapmış olmak; mikrobiyel Prosesler ve Fermentasyon Teknolojisi konularında lisansüstü çalışmalar yürütmek.
Ziraat Fakültesi Tarımsal Enerji Sistemleri A.D. Profesör 1 1 Tarımsal Ürünlerin Farklı Kurutma Sistemleri ile Kurutulması üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Ziraat Fakültesi Tarımsal Enerji Sistemleri A.D. Doçent 1 1 Tarımsal Ürünlerin Farklı Kurutma Sistemleri ile Kurutulması üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Fen-Edebiyat Fakültesi Analitik Kimya A.D. Profesör 1 1
Fen-Edebiyat Fakültesi Cebir ve Sayılar Teorisi A.D. Doçent 1 1
Fen-Edebiyat Fakültesi Nükleer Fizik A.D. Doçent 1 1
Fen-Edebiyat Fakültesi Organik Kimya A.D. Doçent 1 1
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi A.D. Doçent 1 1
Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi A.D. Doçent 1 1 Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalında Doçent olmak.
Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Dan. A.D. Profesör 1 1 Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalında Doçent olmak.
Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Eğitimi A.D. Profesör 1 1 Coğrafya Eğitiminde Doçent Olmak.
Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Eğitimi A.D. Profesör 1 1 Coğrafya Eğitiminde Doçent Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246