Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak 4-6 YAŞ ÇOCUK EĞİTİMİ VE ETKİNLİKLERİ SERTİFİKA PROGRAMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ! İşte detaylar; Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayı

Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak 4-6 YAŞ ÇOCUK EĞİTİMİ VE ETKİNLİKLERİ SERTİFİKA PROGRAMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ! İşte detaylar; Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayı

28 Haziran 2016 Salı 10:42
18 Okunma
Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

4-6 YAŞ ÇOCUK EĞİTİMİ VE ETKİNLİKLERİ SERTİFİKA PROGRAMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

İşte detaylar; Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine göre öğretim elemanı alınacaktır. 1 - İlanda yeralan Profesör ve Doçent kadrosu için Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadrosu için ilgili birime ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde başvurmak gerekmektedir. 2 - Profesör ve Doçentler 2547 Sayılı Kanunun 36.maddesinin (a) bendinin 1.fıkrasına göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere alınacaktır. 3 - Adaylar 657 Sayılı Kanunun 48.maddesindeki şartlar ile kadro derecesi bakımından atanabilme şartlarını taşımak zorundadır. 4 - Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. 5 - İlan edilen kadroya ataması yapılan adaylar görev aldıkları birimin bulunduğu yerde ikamet etmek zorundadır. 6 - İstenen belgeler başvuru dilekçe örneğinde belirtilmiş olup, yayınlarına UAKBİS sisteminden erişilemeyen adaylar yayın dosyaları ile başvuracaktır. (Dilekçe örneği ilan metni ekinde www.uludag.edu.tr/personel adresinde yayınlanmıştır)
BİRİM ANABİLİM DALI KADRO ÜNV. K.D. AD. AÇIKLAMA
TIP FAKÜLTESİ Acil Tıp A.D. PROFESÖR 1 1
TIP FAKÜLTESİ Acil Tıp A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1
TIP FAKÜLTESİ Anesteziyoloji ve Reanimasyon A.D. PROFESÖR 1 1
TIP FAKÜLTESİ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.D. PROFESÖR 1 1 Çocuk Kardiyolojisi bilim dalı
TIP FAKÜLTESİ Deri ve Zührevi Hastalıklar A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1
TIP FAKÜLTESİ Genel Cerrahi A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1
TIP FAKÜLTESİ Tıbbi Patoloji A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İktisat Politikası A.D. PROFESÖR 1 1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İktisat Teorisi A.D. PROFESÖR 1 1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İstatistik A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. Muhasebe ve Finansman A.D. PROFESÖR 1 1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. Siyasi Tarih A.D. PROFESÖR 1 1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. Üretim Yönetim ve Pazarlama A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Enerji A.D. DOÇENT 1 1 Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği Kullanılarak Yapılmış Bilimsel Çalışmaları Olmak ve Elektronik Sistemlerinin Soğutulması üzerine çalışmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Termodinamik A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1 İklimlendirme ve Soğutma Alanında Çalışmaları Olmak.
MİMARLIK FAKÜLTESİ Bina Bilgisi A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1 Mimarlık Lisansı Bulunmak. Konut Çevresi ve Kentsel Dönüşümde Yaşam Kalitesi Alanında Çalışmaları Olmak.
VETERİNER FAK. Patoloji A.D. PROFESÖR 1 1
ZİRAAT FAKÜLTESİ Gıda Bilimleri A.D. YARDIMCI DOÇENT 5 1
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ Atom ve Molekül Fiziği A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ Beşeri ve İktisadi Coğrafya A.D. DOÇENT 1 1 Şehir Coğrafyası Alanında Doktora Yapmış ve Doçentliğini Beşeri Coğrafya Alanından Almış Olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ Türk ve İslam Sanatları A.D. YARDIMCI DOÇENT 5 1
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ Türkiye Coğrafyası A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1 Savaş Alanları Turizmi Üzerine Doktora Yapmış Olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ Yeniçağ Tairihi A.D. PROFESÖR 1 1
EĞİTİM FAKÜLTESİ Müzik Eğitimi A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1 Doktora Çalışmasını Okulöncesi Müzik Eğitimi Alanında Yapmış Olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ Okul Öncesi Eğitimi A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1 İlköğretimde Okulöncesi Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ Okul Öncesi Eğitimi A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1 İlköğretimde Doktora Yapmış Olmak. Çalışmalarını Okulöncesi Eğitimi Alanında Yapmış Olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ Tefsir A.D. YARDIMCI DOÇENT 1 1 Kadı Abdülcebbar, Kadı Beyzavi ve İbnü'l Cezeri Üzerine Çalışmalar Yapmış Olmak.
HUKUK FAKÜLTESİ İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku A.D. DOÇENT 1 1
SPOR BİLİMLERİ FAK. Antronörlük Eğitimi Böl. YARDIMCI DOÇENT 5 1
DEVLET KONSERVATUVARI Üfleme ve Vurma Çalgilar A.D. DOÇENT 1 1 Lisans ve Lisansüstü Eğitimini Devlet Konservatuvarı veya Dengi Kurumun Üfleme Çalgılar (Trombon) Dalında Bitirmiş ve Aynı Alanda Doçent Ünvanı almış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209