Uşak Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden: * Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır. * Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanun

Uşak Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden: * Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır. * Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanun

11 Kasım 2015 Çarşamba 08:33
15 Okunma
Uşak Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı
Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden: * Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır. * Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. * Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüdedir. * Adaylar http://personel.usak.edu.tr/1367 adresinde bulunan öğretim üyeleri "başvuru formundan" doldurarak, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile birlikte; 1) Profesör kadrolarına müracaat edecek adaylar; Bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (6 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır. 2) Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır. 3) Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Yabancı dil belgesi, Doktora diploması, bilimsel çalışma-yayınlarını, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir. Genel Açıklamalar 1 - İlan edilen bütün unvanlar için, Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 2 - Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir. 3 - Bir adayın sadece bir kadroya başvurma imkanı vardır. 4 - Mezuniyet belgesi, doktora öğrenim belgeleri tasdikli olacaktır veya aslı ile birlikte ilgili Birimlerde tasdik edilecektir. 5 - Başvuru evrakları iade edilmeyecektir. 6 - Erkek adayların askerlik durum belgesini başvuru evraklarına eklemeleri gerekmektedir. 7 - Adaylar dosyalarını gönderim kutusu içinde teslim edeceklerdir. 8 - Yrd. Doç. Dil sınavı tarihi son müracaat tarihinden sonra, İlgili birimler tarafından Üniversitemizin www.usak.edu.tr web adresinde duyurulacaktır. Yardımcı Doçentler için, Üniversitemizin yapacağı yabancı dil sınavından en az 70 (yetmiş) puan almış olmak gerekmektedir. Müracaatların gerekli belgelerle birlikte ilanın yayımı tarihinden itibaren son müracaat tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Son Müracaat Tarihi: 27/11/2015 mesai bitimine kadardır.
KADRO NO KADRO UNVAN DER. BÖLÜM/ANA BİLİM DALI ADET AÇIKLAMA
Diş Hekimliği Fakültesi
105 Yardımcı Doçent 1 Klinik Bilimleri / Ortodonti 1
254 Yardımcı Doçent 3 Klinik Bilimleri / Ortodonti 1
Eğitim Fakültesi
893 Yardımcı Doçent 5 Özel Eğitim 1 İşitme engelli öğrencilerin matematik eğitimleri üzerine çalışmış olmak.
1159 Yardımcı Doçent 3 Eğitim Bilimleri / Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi 1 Eğitim yönetimi alanında doktora yapmış olmak ve alanındaki araştırma gelenekleri ile ilgili çalışmış olmak.
Fen-Edebiyat Fakültesi
334 Yardımcı Doçent 1 Batı Dilleri ve Edebiyatları / İngiliz Dili ve Edebiyatı 1
485 Yardımcı Doçent 4 Batı Dilleri ve Edebiyatları / İngiliz Dili ve Edebiyatı 1
718 Doçent 2 Coğrafya / Türkiye Coğrafyası 1 İlçe coğrafyası, erozyon analizi ve CBS konularında çalışmış olmak.
1139 Yardımcı Doçent 3 Arkeoloji / Prehistorya ve Ön Asya Arkeolojisi 1 Kuzey-Orta Anadolu demir çağı seramikleri ve Urartu mimarisi alanında çalışmaları olmak.
1157 Yardımcı Doçent 3 Felsefe / Sistematik Felsefe 1 Sistematik felsefe ve mantık bilim dalında doktora yapmış olmak, 20. yüzyıl bilim felsefesi ve eğitim felsefesi alanında çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
227 Yardımcı Doçent 1 Sosyal Hizmet 1 Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri anabilim dalında doktora yapmış olmak, sosyal sorumluluk konusunda çalışması bulunmak.
İslami İlimler Fakültesi
783 Yardımcı Doçent 4 Felsefe ve Din Bilimleri / Din Bilimleri 1 Felsefe ve din bilimleri anabilim dalında doktora yapmış olmak.
819 Yardımcı Doçent 5 Felsefe ve Din Bilimleri / Din Bilimleri 1 Felsefe ve din bilimleri anabilim dalında doktora yapmış olmak.
1069 Yardımcı Doçent 3 Felsefe ve Din Bilimleri / Din Bilimleri 1 Hristiyan tarikatlarıyla ilgili çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi
568 Doçent 2 Gıda Mühendisliği 1 Gıda hijyeni alanında doktora yapmış olmak ve süt ürünlerinde bakteriyel asit adaptasyonu konusunda çalışmaları olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209