Uşak Üniversitesi 39 Akademisyen Alımı

Uşak Üniversitesi Profesör, Doçent ve Yard. Doçent olarak görev yapacak 39 akademik personel alımı için ilana çıktı. İlana başvurular 31.08.2015 mesai bitimine kadar devam edecek. TC. UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN; üniversitemizde açık bulunan ö

Uşak Üniversitesi 39 Akademisyen Alımı

Uşak Üniversitesi Profesör, Doçent ve Yard. Doçent olarak görev yapacak 39 akademik personel alımı için ilana çıktı. İlana başvurular 31.08.2015 mesai bitimine kadar devam edecek. TC. UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN; üniversitemizde açık bulunan ö

14 Ağustos 2015 Cuma 09:37
46 Okunma
Uşak Üniversitesi 39 Akademisyen Alımı
Uşak Üniversitesi Profesör, Doçent ve Yard. Doçent olarak görev yapacak 39 akademik personel alımı için ilana çıktı. İlana başvurular 31.08.2015 mesai bitimine kadar devam edecek. TC. UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN; üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 Sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır. *Adayların, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. *Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüdedir. *Adaylar http://personel.usak.edu.tr/index.php?sayfa=form.php adresinde bulunan öğretim üyeleri “başvuru formundan” doldurarak, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile birlikte; 1)     Profesör kadrolarına müracaat edecek adaylar; Bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (6 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır. 2)     Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır. 3)     Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Yabancı dil belgesi, Doktora diploması, bilimsel çalışma-yayınlarını, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir. Genel Açıklamalar 1.                   İlan edilen bütün unvanlar için, Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 2.                   Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir. 3.                   Bir adayın sadece bir kadroya başvurma imkânı vardır. 4.                   Mezuniyet belgesi, doktora öğrenim belgeleri tasdikli olacaktır veya aslı ile birlikte ilgili Birimlerde tasdik edilecektir. 5.                   Başvuru evrakları iade edilmeyecektir. 6.                   Erkek adayların askerlik durum belgesini başvuru evraklarına eklemeleri gerekmektedir. 7.                   Adaylar dosyalarını gönderim kutusu içinde teslim edeceklerdir. 8.                  Yrd. Doç. Dil sınavı tarihi son müracaat tarihinden sonra, İlgili birimler tarafından Üniversitemizin www.usak.edu.tr web adresinde duyurulacaktır. •           Yardımcı Doçentler için, Üniversitemizin yapacağı yabancı dil sınavından en az 70 (yetmiş) puan almış olmak gerekmektedir. •           Müracaatların gerekli belgelerle birlikte ilanın yayımı tarihinden itibaren son müracaat tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Son Müracaat Tarihi : 31/08/2015 mesai bitimine kadardır
KAD. NO KADRO UNVAN DER. BÖLÜM/ANABILIMDALI ADET İLAN AÇIKLAMASI
Diş Hekimliği Fakültesi
2 Profesör 1 KLİNİK BİLİMLERİ / AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ 1
713 Profesör 1 KLİNİK BİLİMLERİ / PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ 1
433 Yardımcı Doçent KLİNİK BİLİMLERİ / PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ 1
413 Yardımcı Doçent 1 KLİNİK BİLİMLERİ / PEDODONTİ 1
530 Yardımcı Doçent 1 KLİNİK BİLİMLERİ / AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ 1
105 Yardımcı Doçent 1 KLİNİK BİLİMLERİ / ORTODONTİ 1
814 Yardımcı Doçent 3 KLİNİK BİLİMLERİ / PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ 1
Eğitim Fakültesi
428 Doçent 3 İLKÖĞRETİM / FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ 1 Kimya eğitimi alanında doçentlik ünvanını almış olmak.
446 Doçent 1 EĞİTİM BİLİMLERİ / EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM 1 Eğitim programları ve öğretim alanında doçent ünvanı almış olmak.
808 Doçent 1 İLKÖĞRETİM / SINIF EĞİTİMİ 1 Sınıf öğretmenliği alanında doçent ünvanı almış olmak.
835 Doçent 2 TÜRKÇE EĞİTİMİ / TÜRKÇE EĞİTİMİ 1 Türkçe eğitimi alanında doçent ünvanı almış olmak.
855 Yardımcı Doçent 3 İLKÖĞRETİM / İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ 1 İlköğretim matematik öğretmenliği alanında doktora ünvanı almış ve geometrik fonksiyon yaklaşımı ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
882 Yardımcı Doçent 3 ÖZEL EĞİTİM / 1 Özel Eğitim alanında doktora ünvanını almış ve üstün zekalıların eğitimine yönelik çalışmalar yapmış olmak.
883 Yardımcı Doçent 4 EĞİTİM BİLİMLERİ / REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK 1 Sistemik aile yönelimli psiko-eğitim programının değerler, algılanan sosyal destek ve çift uyumuna etkisi alanında çalışmaları olmak.
Fen-Edebiyat Fakültesi
1078 Profesör 1 COĞRAFYA / BEŞERİ COĞRAFYA 1
779 Doçent 1 MATEMATİK / UYGULAMALI MATEMATİK 1
914 Doçent 1 MATEMATİK / ANALİZ VE FONKSİYONLAR TEORİSİ 1
1021 Yardımcı Doçent 5 ARKEOLOJİ / KLASİK ARKEOLOJİ 1 Antik dönem lahit sanatı üzerine çalışmaları olmak.
732 Yardımcı Doçent 4 COĞRAFYA / FİZİKİ COĞRAFYA 1 Jeomorfolojik birimler üzerine arazi kullanımı konusunda çalışması olmak.
Güzel Sanatlar Fakültesi
1118 Profesör 1 GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARI / 1
942 Yardımcı Doçent 3 MODA TASARIMI / 1
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
984 Doçent 1 İŞLETME / MUHASEBE VE FİNANSMAN 1 Finans alanında doçent ünvanını almış olmak.
939 Doçent 1 İKTİSAT / İKTİSAT TEORİSİ 1 Makro iktisat alanında doçent ünvanını almış olmak.
757 Yardımcı Doçent 4 EKONOMETRİ / EKONOMETRİ 1 Yapay sinir ağları ve çok kriterli karar verme yöntemleri konularında çalışmalar yapmış olmak.
991 Yardımcı Doçent 3 SOSYAL HİZMET / 1 Kamusal alan kavramı ve yaşlılıkla ilgili çalışmaları olmak.
995 Yardımcı Doçent 5 SOSYAL HİZMET / 1 Tüketim kültürü üzerine çalışmalar yapmış olmak.
İslami limler Fakültesi
20 Doçent 1 TEMEL İSLAM BİLİMLERİ / ARAP DİLİ VE BELAGATI 1
İletişim Fakültesi
854 Yardımcı Doçent 3 YENİ MEDYA / 1
1138 Yardımcı Doçent 3 HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK / HALKLA İLİŞKİLER 1
Mühendislik Fakültesi
916 Doçent 2 MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ / TERMODİNAMİK 1
 
Banaz Meslek Yüksek Okulu
51 Yardımcı Doçent 3 KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ / LABORATUAR TEKNOLOJİSİ 1 Hirosiüre türevi schiff bazı ve 1,2,4-triazol türevi bileşiklerin, antioksidan ve antitümör özellikleri gibi biyolojik aktiviteleri konularında çalışmaları olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
805 Profesör 1 TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER / TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1
Sivil Havacılık Meslek Yüksekokulu
837 Yardımcı Doçent 4 MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ / UÇAK TEKNOLOJİSİ 1
1222 Yardımcı Doçent 3 ULAŞTIRMA HİZMETLERİ / SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ 1 Yapay zeka değerlendirme teknikleriyle maliyet analizi alanında çalışmaları olmak.
Ulubey Meslek Yüksekokulu
962 Yardımcı Doçent 3 SEYAHAT-TURİZM VE EĞLENCE HİZMETLERİ / TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ 1 Turizm işletmeciliği alanında doktora yapmış olmak ve otel işletmelerinde dönüşümcü liderlik, etkileşimci liderlik örgütsel sessizlik, çok kriterli karar verme yöntemleri üzerine çalışmaları olmak.
Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi
720 Doçent 2 BAHÇE BİTKİLERİ / MEYVE YETİŞTİRME VE ISLAHI 1 Meyvecilik alanında doçent ünvanı almış olmak .
728 Yardımcı Doçent 3 TARLA BİTKİLERİ / ENDÜSTRİ BİTKİLERİ 1 Keten bitkisi konusunda yüksek lisans ve doktora yapmış olmak; Bitki doku kültürü konusunda çalışmaları olmak.
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
840 Yardımcı Doçent 5 ULUSLARARASI TİCARET / 1 İşletme anabilim dalında doktora yapmış olmak nöro pazarlama alanında çalışmaları bulunmak.
990 Yardımcı Doçent 3 ULUSLARARASI TİCARET / 1 Uluslararası sermaye hareketlerinin belirleyicilerine yönelik çalışma yapmış olmak.
 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209