Uşak Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı

Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden: * Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 Sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır. * Adayların, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun

Uşak Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı

Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden: * Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 Sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır. * Adayların, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun

04 Aralık 2015 Cuma 09:45
19 Okunma
Uşak Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı
Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden: * Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 Sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır. * Adayların, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. * Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüdedir. * Adaylar http://personel.usak.edu.tr/1367 adresinde bulunan öğretim üyeleri "başvuru formundan" doldurarak, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile birlikte; 1) Profesör kadrolarına müracaat edecek adaylar; Bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (6 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır. 2) Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır. 3) Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Yabancı dil belgesi, Doktora diploması, bilimsel çalışma-yayınlarını, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir. Genel Açıklamalar 1 - İlan edilen bütün unvanlar için, Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 2 - Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir. 3 - Bir adayın sadece bir kadroya başvurma imkanı vardır. 4 - Mezuniyet belgesi, doktora öğrenim belgeleri tasdikli olacaktır veya aslı ile birlikte ilgili Birimlerde tasdik edilecektir. 5 - Başvuru evrakları iade edilmeyecektir. 6 - Erkek adayların askerlik durum belgesini başvuru evraklarına eklemeleri gerekmektedir. 7 - Adaylar dosyalarını gönderim kutusu içinde teslim edeceklerdir. 8 - Yrd. Doç. Dil sınavı tarihi son müracaat tarihinden sonra, İlgili birimler tarafından Üniversitemizin www.usak.edu.tr web adresinde duyurulacaktır. Yardımcı Doçentler için, Üniversitemizin yapacağı yabancı dil sınavından en az 70 (yetmiş) puan almış olmak gerekmektedir. Müracaatların gerekli belgelerle birlikte ilanın yayımı tarihinden itibaren son müracaat tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Son Müracaat Tarihi: 21/12/2015 mesai bitimine kadardır.
KADRO NO KADRO UNVAN DER. BÖLÜM/ANABİLİMDALI ADET İLAN AÇIKLAMASI
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
16 Yardımcı Doçent 1 Klinik Bilimleri /Periodontoloji 1
21 Yardımcı Doçent 1 Klinik Bilimleri / Diş Hastalıkları ve Tedavisi 1 Koruyucu diş hekimliği ve diş aşınmaları konusunda çalışmaları olmak.
37 Yardımcı Doçent 1 Klinik Bilimleri / Protetik Diş Tedavisi 1 Bilgisayar destekli diş tasarımı ve üretimi konusunda deneyimli olmak.
500 Doçent 1 Klinik Bilimleri / Ağız Diş ve Çene Radyolojisi 1
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
1034 Yardımcı Doçent 3 Gazetecilik / Genel Gazetecilik 1 Doktorasını gazetecilik alanında almış olmak.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
130 Yardımcı Doçent 1 Temel İslam Bilimleri / Tefsir 1 Kıraat alanında çalışmaları olmak.
960 Yardımcı Doçent 3 Temel İslam Bilimleri / İslam Hukuku 1 İslam hukuku alanında doktora yapmış olmak. İslam hukukunun temel kaynaklarıyla ilgili yazma eserler üzerine tahkik ve inceleme çalışmaları yapmak.
963 Yardımcı Doçent 3 Temel İslam Bilimleri / Tasavvuf 1 Halvetilik alanında çalışmaları olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209