Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alacak

YALVAÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi uyarınca kadro karşılığı 6 adet Tam zamanlı Sözleşmeli Personel alınacaktır. TümMemur Alımı Gurubu İçin Tıklayın ALIM YAPILACAK BOŞ KA

Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alacak

YALVAÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi uyarınca kadro karşılığı 6 adet Tam zamanlı Sözleşmeli Personel alınacaktır. TümMemur Alımı Gurubu İçin Tıklayın ALIM YAPILACAK BOŞ KA

27 Mayıs 2015 Çarşamba 13:46
16 Okunma
Yalvaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alacak
YALVAÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi uyarınca kadro karşılığı 6 adet Tam zamanlı Sözleşmeli Personel alınacaktır.

TümMemur Alımı Gurubu İçin Tıklayın

ALIM YAPILACAK BOŞ KADROLAR
S. NO UNVANI SINIFI ADET EĞİTİM DURUMU
1 İnşaat Mühendisi TH 1 Fakültelerin (4 Yıllık) İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmak
2 Makine Mühendisi TH 1 Fakültelerin (4 Yıllık) Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olmak
oJ Ekonomist TH 1 Fakültelerin (4 Yıllık) İşletme veya iktisat Bölümü mezunu olmak
4 Şehir Plancısı TH 1 Fakültelerin (4 Yıllık) Şehir plancısı (Şehir ve Bölge Planlama) Bölümünden mezun olmak
5 Kameraman GİHS 1 İletişim fakültesi (4 Yıllık) Gazetecilik bölümü mezunu olmak
6 Bilgisayar Teknikeri 1 Meslek Yüksekokulu ( 2 Yıllık) Bilgisayar Donanımı Programı bölümü mezunu olmak.

MemurAlım İlanları İçin Tıklayın

ARANAN DİĞER ŞARTLAR 1)657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartlan taşımak. 2)Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık problemi olmamak. 3)Taksirli suçlar ve aşağıda say ilan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devleıin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyet kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak. BAŞVURU SIRASINDA İSTENEN BELGELER 1)Başvuru Dilekçesi 2)Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya noter onaylı sureti 3)Nüfus Cüzdanı Fotokopisi 4)İkametgah Belgesi 5)Sağlık Raporu (Devlet Hastanesinden) 6)Adli Sicil Belgesi 7)Erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge 8)Özgeçmiş 9)2 adet Vesikalık Fotoğraf BAŞVURU SEKLİ VE YERİ 1)Yukarıda Belirlilen şanları taşıyan Adayların istenilen belgeler ile birlikte 05/06/2015 Cuma günü saat:17.00'ye kadar Yalvaç Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne Şahsen müracaat edeceklerdir. (Faks, posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabııl edilmeyecektir.) 2)Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemez ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. SINAV 1)Adaylar sözlü sınava tabi tutulacaklardır.(Sözlü sınav Tarihi:10/06/2015 Çarşamba günü saat: 14:00 Yalvaç Belediye Meclis Salonu) 2) Sözlü sınavda adayların; Mesleki Bilgisi. Genel Kültür. Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü. Davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu. Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, Temsil kabiliyeti gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulmalı.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209