SON DAKİKA

Milli Savunma Bakanlığı 7 Engelli İşçi Alımı

Bu haber 13 Ocak 2015 - 15:35 'de eklendi.

İSTANBUL TERSANESİ KOMUTANLIĞI (Pendik-İSTANBUL)
DAİMİ ENGELLİ İŞÇİ STATÜSÜNDE ELEMAN ALIM ÇİZELGESİ

(Başvuru Tarihleri : 12 Ocak 2015 – 21 Ocak 2015 Tarihleri Arası)

 

 

ARANAN DİĞER NİTELİKLER

1. Sınava girmek için işyerine müracaat İSTANBUL TERSANESİ KOMUTANLIĞI (Pendik-İSTANBUL)
DAİMİ ENGELLİ İŞÇİ STATÜSÜNDE ELEMAN ALIM ÇİZELGESİ

(Başvuru Tarihleri : 12 Ocak 2015 – 21 Ocak 2015 Tarihleri Arası)

 

2015-01-13 17-15-52 Kamu Personel Alım İlanları - Google Chrome

 

ARANAN DİĞER NİTELİKLER

1. Sınava girmek için işyerine müracaat ettiği tarihte beyan ettiği tahsil durumunun aynı tarihte farklı olduğunun tespit edilmesi halinde (bir üst okuldan mezun olan) her ne suretle olursa olsun sınavı kazansa dahi İşvereni yanıltma olarak değerlendirileceğinden işlemleri iptal edilecek ve ilk müracaatında vasıflarının sınava girmeye haiz olmadığı yönünde işlem yapılacaktır.

2. 30 Mart 2013 tarih 28603 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Özürlülük ölçütü, sınıflandırılması ve Özürlülere verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkındaki Yönetmelik” hükümlerine göre düzenlenen, %40 ve üzeri “istihdam” için alınmış ve rapor üzerinde “Çalıştırılamayacağı İş Alanları” kısmı belirtilmiş Engelli Sağlık Kurulu Raporu olan adaylar başvurabilir.
3. 2014 EKPSS sınavına girmiş olan adaylar başvurabilir.

4. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde
Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olanların
5. Sözlü uygulamalı sınavının yapılacağı tarihte 18 Yaşını tamamlamış olanların

6. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamış olanların
7. Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşıyanların

8. Adaylar başvurularını ilanın yayınlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapabileceklerdir.

9. Adaylarda aranılan nitelikler ve istenecek belgeler müracaat sırasında talep edilecektir.

10. Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sınava tabii tutulucaktır.

Bir önceki yazımız olan Çivril Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.