SON DAKİKA

Yüksek maaşlı Güvenli Bilgi Formu Hazırlayıcısı olmak için yeni sınav hakkı ve ücretsiz eğitim!

Bu haber 15 Haziran 2017 - 12:38 'de eklendi.

Adı yeni duyulmaya başlanan Güvenlik Bilgi Formu (GBF) Hazırlayıcısı, üniversite mezunlarına yeni ve yüksek kazançlı iş imkanı sunuyor.

Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik ile birlikte, yurt içi üreticilerin yanı sıra ithal edilen madde ve karışımlar için de güvenlik bilgi formu zorunlu hale geldi. Şimdiden pek çok firma istihdam etmek üzere, GBF Hazırlayıcısı aramaya başlamış durumda. Zorunluluktan sonra sektörde GBF Hazırlayıcısı en çok aranılan eleman haline geldi.

YÜKSEK MAAŞ İMKANI

GBF Hazırlayıcısı, yeni bir meslek olmasına rağmen, mensuplarını yüksek bir gelir bekliyor. Türkiye’de bu anlamda eleman açığı büyük. GBF Hazırlayıcıları, bir firmaya bağlı olarak çalışabildikleri gibi bağımsız olarak da çalışabiliyorlar ve firma sınırlaması da yok.Sektörün büyüklüğü düşünülürse, binlerce üniversite mezunu,GBF Hazırlayıcısı olarak binlerce lira kazanabilecek.

GBF Hazırlayıcısı sınavı Sakarya Üniversitesi tarafından gerçekleştiriyor. Sakarya Üniversitesi-Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAÜSEM), TÜRKAK’tan 17024 Personel Belgelendirmede ilgili alanda akredite edilmiş tek üniversite.

Sınava girmek için eğitime katılmak gibi ön koşul yok. Sınavda defter kitap açık. Sınav dökümanları SAÜSEM tarafından ücretsiz olarak biz temin ediliyor. İlk sınavda başarısız olan adayların ikinci sınav hakkı ücretsiz.

GBF Akademi, SAÜSEM’in sınav içeriğine göre, online eğitimi ÜCRETSİZ olarak adayların hizmetine sunuyor. Yetkililer, eğitimin, tamamen SAÜSEM’in GBF sınavına göre ve SAÜSEM’in sınavına girerek başarılı olmuş GBF Uzmanları tarafından hazırlandığını ifade ettiler. Eğitimlerinin içeriği konusunda iddialı olan kurum yetkilileri, eğitimlerini başarı ile tamamlayan adayların, sınavda %100 başarı sağlayacakları konusunda da iddialılar.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Mühendislik Fakültesi mezunları,
Eczacılık Fakültesi mezunları,
Fen-Edebiyat Fakültesi veya Fen Fakültelerinin; Kimya, Fizik veya biyoloji Bölümü mezunları,
Kimya ile ilgili yüksek lisans, doktora yapmış kişiler.
Kimya ön lisans mezunu olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az bir yıl çalışmış kişiler,
Lise mezunu olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az beş yıl çalışmış kişiler,
Kimya teknik lisesi, kimya meslek lisesi ve benzeri liselerden mezun olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az iki yıl çalışmış kişiler..

SINAV NE ZAMAN VE NEREYE BAŞVURULACAK?

Son Başvuru Tarihi: 30 Haziran 2017

Sınav Tarihi: 09 Temmuz 2017

Sınav Yeri: Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü

Sınav hakkındaki tüm detaylı bilgilere ve başvuru işlemlerine http://www.gbf.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

Uzaktan eğitim materyallerine GBF Akademi’nin Youtube kanalından ücretiz olarak erişilebilir.

Bir önceki yazımız olan Önlisans ve Lisans Programlarında Yatay Geçiş, Çift Anadal, Yandal Yönetmenliğinde Değişiklik Yapıldı başlıklı makalemizde çift anadal, kurumlar arası kredi transferi ve lisans hakkında bilgiler verilmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.