DOLAR
EURO
ALTIN
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Rüzgarlı

Yüksek maaşlı Güvenli Bilgi Formu Hazırlayıcısı olmak için yeni sınav hakkı ve ücretsiz eğitim!

Yüksek maaşlı Güvenli Bilgi Formu Hazırlayıcısı olmak için yeni sınav hakkı ve ücretsiz eğitim!
15.06.2017
272
A+
A-

Adı yeni duyulmaya başlanan Güvenlik Bilgi Formu (GBF) Hazırlayıcısı, üniversite mezunlarına yeni ve yüksek kazançlı iş imkanı sunuyor.

Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik ile birlikte, yurt içi üreticilerin yanı sıra ithal edilen madde ve karışımlar için de güvenlik bilgi formu zorunlu hale geldi. Şimdiden pek çok firma istihdam etmek üzere, GBF Hazırlayıcısı aramaya başlamış durumda. Zorunluluktan sonra sektörde GBF Hazırlayıcısı en çok aranılan eleman haline geldi.

YÜKSEK MAAŞ İMKANI

GBF Hazırlayıcısı, yeni bir meslek olmasına rağmen, mensuplarını yüksek bir gelir bekliyor. Türkiye’de bu anlamda eleman açığı büyük. GBF Hazırlayıcıları, bir firmaya bağlı olarak çalışabildikleri gibi bağımsız olarak da çalışabiliyorlar ve firma sınırlaması da yok.Sektörün büyüklüğü düşünülürse, binlerce üniversite mezunu,GBF Hazırlayıcısı olarak binlerce lira kazanabilecek.

GBF Hazırlayıcısı sınavı Sakarya Üniversitesi tarafından gerçekleştiriyor. Sakarya Üniversitesi-Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAÜSEM), TÜRKAK’tan 17024 Personel Belgelendirmede ilgili alanda akredite edilmiş tek üniversite.

Sınava girmek için eğitime katılmak gibi ön koşul yok. Sınavda defter kitap açık. Sınav dökümanları SAÜSEM tarafından ücretsiz olarak biz temin ediliyor. İlk sınavda başarısız olan adayların ikinci sınav hakkı ücretsiz.

GBF Akademi, SAÜSEM’in sınav içeriğine göre, online eğitimi ÜCRETSİZ olarak adayların hizmetine sunuyor. Yetkililer, eğitimin, tamamen SAÜSEM’in GBF sınavına göre ve SAÜSEM’in sınavına girerek başarılı olmuş GBF Uzmanları tarafından hazırlandığını ifade ettiler. Eğitimlerinin içeriği konusunda iddialı olan kurum yetkilileri, eğitimlerini başarı ile tamamlayan adayların, sınavda %100 başarı sağlayacakları konusunda da iddialılar.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Mühendislik Fakültesi mezunları,
Eczacılık Fakültesi mezunları,
Fen-Edebiyat Fakültesi veya Fen Fakültelerinin; Kimya, Fizik veya biyoloji Bölümü mezunları,
Kimya ile ilgili yüksek lisans, doktora yapmış kişiler.
Kimya ön lisans mezunu olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az bir yıl çalışmış kişiler,
Lise mezunu olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az beş yıl çalışmış kişiler,
Kimya teknik lisesi, kimya meslek lisesi ve benzeri liselerden mezun olup kimya sektörü üretim, laboratuvar, kalite kontrol ve benzeri bölümlerde en az iki yıl çalışmış kişiler..

SINAV NE ZAMAN VE NEREYE BAŞVURULACAK?

Son Başvuru Tarihi: 30 Haziran 2017

Sınav Tarihi: 09 Temmuz 2017

Sınav Yeri: Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü

Sınav hakkındaki tüm detaylı bilgilere ve başvuru işlemlerine http://www.gbf.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

Uzaktan eğitim materyallerine GBF Akademi’nin Youtube kanalından ücretiz olarak erişilebilir.
272 kez görüntülendi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.