İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak
Yayınlama: 04.05.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:10
333
A+
A-

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemizin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel istihdam edilecektir. Adayların 2014 KPSS (B) gurubu KPSSP3 puan sırası esas alınmak kaydıyla, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda belirtilen pozisyonlarda 3 (üç) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

KPSS En Güncel Haber ve İlanlar Gurubu İçin Tıklayın

UNVANISAYISIARANAN NİTELİKLERPUAN TÜRÜ
VETERİNERHEKİM1-Yükseköğretim kuramlarının Veteriner lisans programından mezun olmak.-Deney Hayvanları Kursu Eğitici Belgesine sahip olmak.

-Belgelendirmek kaydıyla, en az 5 yıl deney hayvanları araştırma merkezinde çalışmış olmak.

2014 yılı KPSSP3
MÜHENDİS1-Yükseköğretim kuramlarının Kimya Mühendisliği lisans programından mezun olmak.-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü onaylı en az C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip olmak.

-TSE onaylı Kalibrasyon eğitimlerini tamamlamış olmak. (Genel Metroloji ve Kalibrasyon, Biyomedikal Kalibrasyonu, Terazi Kalibrasyonu, Sıcaklık Kalibrasyonu, Ölçüm Belirsizliği)

-Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü onaylı “Çevre Görevlisi” belgesine sahip olmak.

-Belgelendirmek kaydıyla, en az 2 yıl yataklı tedavi kuramlarında Çevre Görevlisi olarak çalışmış olmak.

2014 yılı KPSSP3
SAĞLIKTEKNİKERİ1-Yükseköğretim kuramlarının Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı önlisans programından mezun olmak.-En az B sınıfı Deney Hayvanları Kullanım Sertifikasına sahip olmak.

-Belgelendirmek kaydıyla, en az 2 yıl deney hayvanları araştırma merkezinde çalışmış olmak.

2014 yılı KPSSP3

ADAYLARDA ARANAN DİĞER KOŞULLAR

1.Türk vatandaşı olmak.

2.657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.

3.Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4.Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.

5.657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.)

BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ VE ZAMANI

İlan Tarihi: 04.05.2015

Başvuru Bitiş Tarihi : 15.05.2015

Başvuruda İstenilen Belseler:

1. Başvuru Dilekçesi

2. Özgeçmiş

3. 1 Adet Vesikalık Fotoğraf

4. Mezuniyet Belgesinin Onaylı Sureti [[*]]

5. Nüfus Cüzdanının Onaylı Sureti

6. 2014 KPSS Sonuç Belgesi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

(1)Yerleştirme sonuçlan 1(bir) hafta içerisinde www.inonu.edu.tradresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır.

(2)Sıralamaya girenlerin 1(bir) katı kadar yedek kadro belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır.

NOT:

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya her hangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerle sözleşme yapılmaz. Bu gibi durumları tespit edilenlerle sözleşme yapılmış olsa dahi sözleşmeleri feshedilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamazlar.

[*] İlgili belgenin aslını ve fotokopisini getirmek koşuluyla, Personel Daire Başkanlığınca onaylanabilir.

Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.