2015 Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sivil Memur Alımı

2015 Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sivil Memur Alımı
Yayınlama: 02.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:03
350
A+
A-

Son Başvuru Tarihi 24 Nisan 2015 Türk Hava Kuvvetleri Hava Teknik Okulları Komutanlığı İnsan Kaynakları Komutanlığı’na Yapılacak

Türk Hava Kuvvetlerinden yapılan açıklamaya göre Lise, Ön lisans ve Lisans Mezunları Sivil Memur Alımı İçin başvuru yapabil Son Başvuru Tarihi 24 Nisan 2015 Türk Hava Kuvvetleri Hava Teknik Okulları Komutanlığı İnsan Kaynakları Komutanlığı’na Yapılacak

Türk Hava Kuvvetlerinden yapılan açıklamaya göre Lise, Ön lisans ve Lisans Mezunları Sivil Memur Alımı İçin başvuru yapabilecektir. Yayınlanan ilanda Kamu Personeli Seçme Sınavı en az puan almış olmak şartı bulunmamaktadır.

sivil memur alımı

TÜM İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hava Kuvvetleri Komutanlığı toplam 11 kişiyi istihdam edecektir. Yayınlanan başvuru kılavuzunda belirtilen şartları tutan adaylar KPSS puanı sırasına göre listelenecek ve yirmi katı kadar aday Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı sırasına göre mülakat/uygulama sınavına hak kazanacaktır.

2014 yılında yapılan Kpss sınavında ve ortaöğretim mezunları için KPSS P94, önlisans mezunları için KPSS P93, lisans mezunları için KPSS P3, İngilizce öğretmenliği için KPSS P 121 puanına sahip olmak şart.

Harita Mühendisi 2 kişi, İnşaat Mühendisi 2 kişi, Bilgisayar Mühendisi 1 kişi, Makine Teknisyeni 1 kişi, İngilizce Öğretmeni 2 kişi, Psikolog 1 kişi, Aşçı 2 kişi istihdam edilecektir.

 

Sonuçlar açıklandığında Anında Haberdar Olmak için Tıklayın

HAVA KUVVETLERİ SİVİL MEMUR ALIMI SINAV SONUÇLARI

(Sonuçlar açıklandığında link aktifleştirilecektir)

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.