2021 Rütbe Terfi Yöneticilik Sınav Sonuç Duyurusu!

2021 Rütbe Terfi Yöneticilik Sınav Sonuç Duyurusu!
Yayınlama: 30.04.2021
Düzenleme: 14.11.2022 17:46
1.416
A+
A-

2021 yılı Rütbe Terfi Yöneticilikle İlgili Hizmetçi Eğitim sonu sınavı 26 Nisan 2021 tarihinde yapılmıştı. Rütbe Terfi Yöneticilikle İlgili Hizmetçi Eğitim sonu sınav sonuçları açıklandı!

 

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak 2021 yılı Rütbe Terfi Yöneticilikle İlgili Hizmetiçi Eğitim Sonu Sınavı 26 Nisan 2021 tarihinde yapılmıştır.

Yöneticilikle İlgili Hizmetiçi Eğitim Sonu Sınavı Sınav Sonuçları 29 Nisan 2021 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır. Anılan Yönetmeliğin 31. Maddesi gereği Rütbe Terfi yazılı sınav sonuçları için yapılacak maddi hata başvurularının, neticelerin ilanından itibaren en geç 24 saat içerisinde Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Rütbe Terfi ve Sınav İşlemleri Şube Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde gönderilmeyen dilekçeler anılan yönetmelik hükümleri gereğince işleme tabi tutulmayacaklardır.

Bu nedenle Maddi Hata Dilekçelerinin EBYS üzerinden PAEM Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.
Not: Sınava giren personel, sınav sonuçlarını E-Devlet şifresi ile giriş yaparak öğrenecektir.

2021 YILI EMNİYET AMİRİ RÜTBE TERFİ YÖNETİCİLİKLE İLGİLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM SONU SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

GEÇMİŞ YILLARI GÖRÜŞÜLECEK PERSONELİN RÜTBE TERFİ YÖNETİCİLİKLE İLGİLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM SONU SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2020 YILI İÇİN EMNİYET AMİRİ RÜTBE TERFİ YÖNETİCİLİKLE İLGİLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM SONU SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2021 YILI RÜTBE TERFİ YÖNETİCİLİKLE İLGİLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM SONU SINAVI MADDİ HATA DİLEKÇESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.