2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı Detayları Açıklandı!

2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı için müracaat kabul, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı ayrıntıları açıklandı. Detaylar Haberimizde…

2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı Detayları Açıklandı!
Yayınlama: 09.06.2023
4
A+
A-

2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavına Katılacak Adayların Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı Merkezleri ile Sınav Tarihleri Açıklanmıştır.

2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında, Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavı Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı aşamasına katılacak olan adaylar Sınav Merkezlerini, T.C. Kimlik Numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgulayarak öğreneceklerdir. İlan edilen sınav tarihi ve Sınav Merkezinde adayların şahsen müracaatları alınacak, ön sağlık kontrolü işlemleri yapılacak ve Fiziki Yeterlilik Sınavına katılacaklardır. Fiziki Yeterlilik Sınavı aşamasını başarıyla geçen adaylar Yazılı Sınav aşamasına katılacaklardır. Ayrıca, adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adayların, Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

UYARI: Sınav Giriş Belgesi İçin Tıklayınız

UYARI: Sağlık Bilgi Formu İçin Tıklayınız

UYARI: Fiziki Yeterlilik Parkur Dilekçesi İçin Tıklayınız


Polis Akademisi, “2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavına Katılacak Adayların Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı Merkezleri ile Sınav Tarihleri Açıklanmıştır.” Erişim: 06.06.2023, https://www.pa.edu.tr/20231-donem-carsi-ve-mahalle-bekciligi-giris-sinavina-katilacak-adaylarin-muracaat-kabul-on-saglik-kontrolu-ve-fiziki-yeterlilik-sinavi-merkezleri-ile-sinav-tarihleri-aciklanmistir-duyurular.html


Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.