50 Yıl Geç Gelen Karpostal

50 Yıl Geç Gelen Karpostal
Yayınlama: 08.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:16
505
A+
A-

İsviçre’ de gerçekleşen sıradışı olay İbach şehrinden  13 kilometre uzaklığındaki şirin bir  göl şehri olan İllgan şehrindeki bir adrese 50 yıl gecikmelide olsa sonunda geçtiğimiz pazartesi günü bir kart postal teslim edildi.

İsviçre’nin İbach şehrinde İsviçre’ de gerçekleşen sıradışı olay İbach şehrinden  13 kilometre uzaklığındaki şirin bir  göl şehri olan İllgan şehrindeki bir adrese 50 yıl gecikmelide olsa sonunda geçtiğimiz pazartesi günü bir kart postal teslim edildi.

İsviçre’nin İbach şehrinden 13 kilometre uzaklığındaki göl şehri olan İllgan şehrindeki bir adrese 50 yıl sonra geçtiğimiz pazartesi günü bir kart postal teslim edildi. Üzerinde 10 cm’lik pul bulunan kartpostalı getiren postacı alıcının oğluna zarfı teslim ederek kendisinden ek pul ücreti istedi.

‘BÖYLE HIZLI POSTA GÖRMEDİM’

Kartpostalın üzerindeki pulun üstünde ki kaşede 1965 tarihi yazıyordu. Alıcının kendisi vefat ettiğinden ‘yeni yıl tebriği’ olan kart alıcının oğluna teslim edildi. “Hayatımda böyle hızlı posta görmedim” diyen oğlu, 50 yıl gecikmeli olarak babasına gelen kartı teslim aldı.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.