Abdullah Gül Üniversitesi Akademik Personel Alacak

Abdullah Gül Üniversitesi Akademik Personel Alacak
Yayınlama: 19.06.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
459
A+
A-

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversite
Kadro Türü
Kadro Sayısı
Son Başvuru Tarihi
İlan Linki

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK FAKÜLTESİ / MİMARLIK BÖLÜMÜ /
UZMAN
1
19.06.2015 – 03.07.2015
https://yoksis.yok.gov ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

ÜniversiteKadro TürüKadro SayısıSon Başvuru Tarihiİlan Linki
ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK FAKÜLTESİ / MİMARLIK BÖLÜMÜ /UZMAN119.06.2015 – 03.07.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40210

Abdullah Gül Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyesi alınacaktır. Müracaatlar ve Atamalar; 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu,2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince yapılacaktır. İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

facebook Akademik İlanlar Sayfası için Tıklayın

BirimiBölümüUnvanıDerecesiAdediAranan Nitelikler
Mimarlık FakültesiMimarlıkProfesör(1), (3)11“Mimarlık Tarihi ve Kuramı” alanında profesör unvanı almış olmak.
Mimarlık FakültesiMimarlıkDoçent(1), (3)11Mimarlık alanında doçent unvanı almış olmak, Mimari Belgeleme-Koruma-Onarım alanında lisans ve lisansüstü programlarında ders vermiş olmak, çalışma, araştırma ve yayınları bulunmak.
Mühendislik FakültesiEndüstri MühendisliğiDoçent(1), (3)21Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans, Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında doktora yapmış olmak. Veri madenciliği, sinirsel ağlar ve optimizasyon algoritmaları konularına yönelik araştırma çalışmaları, ulusal ve uluslararası taranan dergi, kitap bölümleri ve konferans yayınları bulunmak; bu konularda doktora ve/veya yüksek lisans tezleri yaptırmış olmak, tercihen idari görev tecrübeleri bulunmak.

1 – Eğitim-öğretim %100 İngilizce olacağından bütün kadrolara yapılacak müracaatlar Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığının 28.06.2009 tarih 27272 sayı ile Resmi Gazete’de yayınlanan yönetmeliğinin 7 inci maddesinin 3 üncü fıkrasının (b) ve (c) bentlerinde belirtilen yabancı dil yeterlilik şartlarına haiz olması gerekmektedir.

2 – Tercihen dünyanın ilgili alanda prestijli ve önde gelen üniversitelerinden doktoralı olmak.

3 – Araştırma ve yayınları ile Üniversitemize ciddi katkı yapma potansiyeli bulunmak.

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.