Abdullah Gül Üniversitesi Akademisyen Alımı

Abdullah Gül Üniversitesi Akademisyen Alımı
Yayınlama: 11.07.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
311
A+
A-

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitem izinaşağıda belirti len birimine öğretim üyesi alınacaktır. Mü racaatlarveAtamalar; 2914 sayılıYükseköğretimPersonel Kanunu, 2547sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanm ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitem izinaşağıda belirti len birimine öğretim üyesi alınacaktır. Mü racaatlarveAtamalar; 2914 sayılıYükseköğretimPersonel Kanunu, 2547sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince yapılacaktır. İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİBÖLÜMÜUNVANIDERECESİADEDİARANAN NİTELİKLER
Yaşam ve Doğa Bilimleri FakültesiMoleküler

Biyoloji

ve

Genetik

Yrd.Doç. (1)»(2), (3)311-Model organizmalar kullanarakfarklı hastalıklara neden olan genlerin fonksiyonlan ile ilgili uluslararası bilimsel hakemli dergilerde yayınlar yapmış olmak.

2-Protein protein etkileşimi ile ilgili uluslararası bilimsel hakemli dergilerde yayınlaryapmış olmak.

Yaşam

ve

Doğa

Bilimleri

Fakültesi

Moleküler Biyoloji ve GenetikYrd.Doç. (1 ) (2), (3)311-Üniversitelerin Moleküler Biyoloji veGenetik Anabilm Dalında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak,

2-Kanserde sinyal ileti yolakları, doğal bitkisel ürünlerin antikanserpotansiyalleri ve biyoaktif sfingolipidlerin apoptoz ve ilaçdirençliliğindeki rolleri ile ilgili uluslararası bilimsel hakemli dergilerde yayınlaryapmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.