Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Adıyaman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 09.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:27
369
A+
A-

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize, 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim elemanları alınacaktır. Adayların, 657 Sayılı Kanunun 48. maddes Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize, 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim elemanları alınacaktır. Adayların, 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartları taşımaları gerekmektedir. (Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

1 – Profesör Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir.

2 – Doçent Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir.

MÜRACAAT YERİ VE TARİHİ: Profesör ve Doçent adaylarının Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, diğer adayların ilgili birimlere; ŞAHSEN başvurmaları gerekmektedir.

Müracaatlar ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılmalıdır.

BİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIÜNVANIDRCADETAÇIKLAMA
Mühendislik FakültesiÇevre MühendisliğiProf. Dr.11Endüstriyel Kirlenme, Katı ve Tehlikeli Atıklar, Gürültü ve Yeraltı suyu kirlenmesi konularında tecrübeli uzman mühendis olmak.
Mühendislik FakültesiElektrik ve Elektronik MühendisliğiProf. Dr.11Özel inverter tasarımı konusunda çalışmaları olmak.
Kahta Meslek YüksekokuluVeterinerlikLaborant ve Veteriner SağlıkProf. Dr.11Alman siyah başlı etçi koyun ırkında çalışma yapmış olmak
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeDoç. Dr.11Örgütsel davranış konularında özellikle iş tatmini, motivasyon, örgütsel adalet ve tükenmişlik sendromu alanlarında çalışmaları olmak ve organizasyon alanında doçent olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeDoç. Dr.11Muhasebe ve Finansman Anabilim dalında doktora yapmış olmak ve Finans ve aile işletmeleri ile ilgili kitaplar yayınlamış olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoç. Dr.11Periferik arter girişimlerinde tecrübeli olmak ve bu alanda yurtdışında eğitim almış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.