Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 14.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:27
321
A+
A-

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendir Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Yönergesine göre aşağıda belirtilen Anabilim Dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. İlgililerin 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren on beş gün olup başvurular şahsen yapılacak, posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Başvuracak Adaylardan;

1 – Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Değerlendirme puan bildirim formunu (İnternet sitemizde yer almaktadır) yayın listelerini, yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak gösteren bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan altı (6) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına;

2 – Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına;

Teslim edeceklerdir.

Bu konuda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır. İlan ve kadroya atanma şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekmektedir.

DUYURULUR.

BİRİMİBÖLÜMÜ/ANABİLİM DALI/PROGRAMIÜNVANIDERECEADEDİAÇIKLAMALAR
Aydın İktisat FakültesiEkonometriDoçent11Sera Gazı Emisyonlarının Azaltımının Alternatif Maliyetleri ve Genel Denge Analizi Üzerine Çalışmaları Olmak.
Beden Eğitimi ve Spor YüksekokuluSpor Sağlık BilimleriDoçent11Doping Olarak Kullanılan Eritropoiteinin Kemikler Üzerine Etkisi Konusunda Çalışmış Olmak.
Nazilli İİBFİktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisatDoçent11Enerji Ekonomisi ve İstihdam Politikaları Konularında Çalışmaları Olmak.
Turizm FakültesiKonaklama İşletmeciliğiProfesör11Yönetim ve Organizasyon, Örgütsel Davranış, Turizm İşletmeciliği ve Destinasyon Yönetimi Üzerine Çalışmaları Olmak.
Ziraat FakültesiTarımsal Makine SistemleriProfesör11Tarımsal Sistemlerde Otomasyon ve Hassas Tarım Üzerine Çalışmaları Olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.