Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı
Yayınlama: 14.10.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:33
493
A+
A-

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL ALINACAKTIR (DOÇENT, YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL ALINACAKTIR (DOÇENT, YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİANABİLİM DALIUNVANIAD.DRC.BAŞVURU KOŞULU
Fen Edebiyat FakültesiAnaliz ve Fonksiyonlar TeorisiDoçent11İntegral Eşitsizlikler konusunda çalışmalar yapmış olmak ve Doçent unvanı almış olmak.
Fen Edebiyat FakültesiTürkiye Cumhuriyeti TarihiDoçent11Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalında Doçent unvanı almış olmak.
Celal Oruç Hayvansal Üretim YüksekokuluHayvan Yetiştirme ve BeslemeYrd. Doç. Dr.13Süt İneklerinin Beslenmesi üzerine Doktora çalışması yapmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.