SON DAKİKA

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı

Bu haber 28 Nisan 2015 - 8:46 'de eklendi.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden;

İÇ DENETÇİ ALIM İLANI

İlan Tarihi: 28.04.2015

Üniversitemizde istihdam edilmek üzere aşağıda adedi ve derecesi belirtilen kadrolara 5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu’nun ilgili hükümleri u Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden;

İÇ DENETÇİ ALIM İLANI

İlan Tarihi: 28.04.2015

Üniversitemizde istihdam edilmek üzere aşağıda adedi ve derecesi belirtilen kadrolara 5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca İç Denetçi alınacaktır.

UNVANIKADRO

DERECE

ADET
İç Denetçi51

I-GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR:

a)657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

b)İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından belirlenen alanlarda en az dört yıllık yükseköğrenim görmüş olmak.

c)Kamu idarelerinde denetim elemanı olarak en az beş yıl veya İç Denetim Koordinasyon Kurulunca belirlenen alanlarda en az sekiz yıl çalışmış olmak.

d)Mesleğin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak.

e)Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

f)Naklen atanma talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.

II-BAŞVURU SÜRESİ VE YERİ:

Adayların müracaatlarını 28.04.2015 – 12.05.2015 tarihleri arasında Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir.

Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Adresi: Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Erzurum Yolu 4. Km Merkez/AĞRI Telefon: 0472 215 9863

III-BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

-Özgeçmiş

-Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylısı

-Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge

-Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya noter onaylısı

-Naklen atanacaklar için onaylı hizmet belgesi

-Nüfus cüzdanı fotokopisi

-Fotoğraf (2 Adet)

IV-BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Müracaatların ilan edilen kadro sayısından fazla olması halinde sıralama hizmet süresi fazla olana göre yapılacaktır. Değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan adaylar www.agri.edu.tradresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslime müteakip atama işlemleri yapılır, atamanın adaylara yazılı olarak bildirilmesinden itibaren 15 gün içinde aday görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.

A.İ.Ç.Ü. PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI

Bir önceki yazımız olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.