SON DAKİKA

Akhisar Belediyesi Başkanlığı Bünyesinde Çalışacak Personel Alımı

Bu haber 17 Şubat 2017 - 11:47 'de eklendi.

Akhisar Belediyesi , 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır.Son başvuru tarihi 22 ŞUBAT 2017 DUYURU 
 

AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
 

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır
Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak iddia edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

UNVANALINACAK SAYIEĞİTİM DURUMU
Avukat1 AdetÜniversitelerin En az 4 yıl süreli Hukuk Fakültesi mezunu olmak
İnşaat Mühendisi1 AdetMimarlık ve Mühendislik Fakültelerinin en az 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak
İnşaat Teknikeri1 AdetÜniversitelerin En az 2 yıl süreli İnşaat Teknikerliği Bölümünden mezun olmak

 
ARANAN ŞARTLAR

  1.  T.C. vatandaşı olmak
  2.  Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  3.  657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak,
  4.  Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,
  5.  Türk ceza kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar , Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar , milli savunmaya karşı suçlar , devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  6.  Askerliğini yapmış olmak. (Erkek adaylar için )
  7.  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmamak

SÖZLÜ SINAVDA İSTENECEK BELGELER

– T.C.Vatandaşlık no’lu nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları.

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ

BAŞVURU SÜRESİ : 17/02/2017 ile 22/02/2017 tarihleri arası
BAŞVURU ŞEKLİ : İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden form alarak bizzat yapılacaktır. Elektronik ortamdan ve posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.
SINAV TARİHİ : 23/02/2017 saat:10,00
SINAV YERİ : Akhisar Belediyesi Encümen Salonu
SINAV SONUÇLARI : Sonuçlar www.akhisar.bel.tr adresinde duyurulacaktır.

Haberin Pdf halini görüntülemek için TIKLAYINIZ
 

Bir önceki yazımız olan Bolu İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.