SON DAKİKA

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Bu haber 01 Temmuz 2016 - 9:33 'de eklendi.

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Sertifika Programı Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru
İşte detaylar;

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda biri

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Sertifika Programı Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru

İşte detaylar;

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda birim ve unvanı belirtilen kadrolara 2547 sayılı Yükseköğretim Kanun’unun ilgili maddeleri ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun’unun 48. maddesine göre öğretim üyesi alınacaktır. Adayların, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sayfası (http://personel.aksaray.edu.tr/tr) Bilgi/Belge bölümünde yayınlanan “Aksaray Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi”nde belirtilen asgari kriterleri sağlaması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayanların başvuruları işleme konulmayacaktır. Adaylar üniversitemiz personel daire başkanlığı web sayfası Bilgi/Belge bölümünde yayınlanan Öğretim Üyeliğine Atanma Dosyası Hazırlama Rehberine göre düzenleyecekleri Doçent kadroları için 4 takım dosyayı ikişer vesikalık resim ile birlikte Personel Daire Başkanlığına, Yrd. Doç. kadroları için 4 takım dosyayı ikişer vesikalık resim ile birlikte İlgili Birimlere imzalı bir dilekçe ile ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde mesai saatlerinde bizzat teslim edeceklerdir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALI / PRG.UNVANIAD.ŞARTLAR
Eğitim Fakültesiİlköğretim BölümüSınıf Eğitimi ABDYrd.Doç.1İlköğretim Anabilim Dalında doktora yapmış olmak. Bilimin doğası ve planlanmış davranış teorisi üzerine çalışmaları olmak.
Okul Öncesi Eğitimi ABDYrd.Doç.1İlköğretim Programlarında Disiplinlerarası İlişkilendirmelerle ilgili çalışmaları olmak.
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi BölümüBilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi

ABD.

Yrd.Doç.1Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalında Doktorasını yapmış olmak. Güvenli İnternet kullanımı ve siber sağlık konularında çalışmaları olmak.
Aksaray Teknik Bilimler Meslek YüksekokuluKimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri BölümüKimya Teknolojisi PR.Yrd.Doç.1Fizikokimya alanında doktora yapmış olmak. Kil-ilaç/boya etkileşimi ve Schiff bazlarının kondenzasyon polimerizasyonu konularında çalışmalar yapmış olmak.
Bitkisel ve Hayvansal

Üretim Bölümü

Tıbbı ve Aromatik Bitkiler PR.Yrd.Doç.1Organik kimya alanında doktora yapmış olmak. Sililen ve sililenoid bileşiklerinin düzenlenme mekanizmaları ve tepkimeleri üzerine deneysel ve teorik çalışmalarda bulunmuş olmak.
Fen Edebiyat FakültesiKimya BölümüBiyokimya ABD.Doçent1Kimya Bölümü Biyokimya Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak, Moleküler baskılanmış kriyojeller ve Afinite tedavi teknikleri alanlarında çalışmalara sahip olmak.
Biyoloji BölümüMoleküler Biyoloji ABDDoçent1Çocukluk çağı metabolik hastalıkları ve kronik kompleks hastalıkların moleküler genetiği üzerine çalışma yapmış olmak.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.