Anadolu Üniversitesi 20 Akademik Personel Alımı

Anadolu Üniversitesi 20 Akademik Personel Alımı
Yayınlama: 20.07.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
347
A+
A-

Anadolu Üniversitesi 20 akademik personel alacak. Alım birçok bölümden yapılacak ve toplamda 20 personel alınacak. İlanın detayları ve şartlar aşağıda mevcuttur.

T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN İLAN

Üniversitemize bağlı birimlerin aşağıda b Anadolu Üniversitesi 20 akademik personel alacak. Alım birçok bölümden yapılacak ve toplamda 20 personel alınacak. İlanın detayları ve şartlar aşağıda mevcuttur.

T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN İLAN

Üniversitemize bağlı birimlerin aşağıda belirtilen boş kadrolarına kanuni şartları taşıyan öğretim üyeleri (Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent) alınacaktır.

Başvuru için Gerekli Belgeler:

Anadolu Üniversitesi’nde Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma île İlgili Değerlendirme Ölçütleri’ni (Ölçütlere, Üniversitemiz web sayfasının “Rektörlük Duyuruları” bölümünden ulaşılabilir.) ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi hükümlerini taşıyan profesör, doçent ve yardımcı doçent adaylarının dilekçelerine (Profesör kadrosuna başvuranlar başlıca araştırma eserini dilekçelerinde belirteceklerdir.) 2 adet fotoğraf, öğrenim belgesi, askerlik durumlarını gösteren belge, özgeçmişlerini, profesör adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 17. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 6 adet dosyayı, doçent adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 14. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı ve yardımcı doçent adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 7. ve 8. maddelerinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı da ekleyerek, ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde “Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı ESKİŞEHİR” adresine ‘şahsen’ vermeleri gerekmektedir. Eğitim dili % 100 İngilizce olan bölümlerde “Yükseköğretim Kuramlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik”in 7/3 maddesi hükümleri uygulanacaktır. Yardımcı doçentler, 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinin (b) bendi uyarınca sınava girecekleri yabancı dili başvuru dilekçelerinde belirtecekler ve yabancı dil sınav tarihi Rektörlükçe daha sonra ilan edilecektir.

Başvurularda, Bölüm-Anabilim Dalı/Anasanat Dalı/Program açıkça belirtilecek ve başvurular şahsen yapılacaktır. İlan hakkındaki gerekli bilgilere, Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığından ya da http://www.anadolu.edu.tr internet adresimizin “Rektörlük Duyuruları” bölümünden ulaşılabilir.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM/ANASANATDALI/PROGRAMUNVANIADETAÇIKLAMA
ECZACILIK FAKÜLTESİECZACILIK MESLEK BİLİMLERİFARMASOTİK KİMYADOÇENT1
TEMEL ECZACILIK BİLİMLERİFARMASOTİK BOTANİKPROFESÖR1
EĞİTİM FAKÜLTESİİLKÖĞRETİMİLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİDOÇENT1
YARD.DOÇ.1
SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİPROFESÖR1
DOÇENT1
FEN FAKÜLTESİMATEMATİKGEOMETRİYARD.DOÇ.1
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİSERAMİK-CAMSERAMİK -CAMPROFESÖR1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİKTİSATİKTİSAT POLİTİKASIDOÇENT1
İŞLETMEMUHASEBE VE FİNANSMANPROFESÖR1
ÜRETİM YÖNETİMİ VE PAZARLAMAPROFESÖR1
MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİMİMARLIKRESTORASYONYARD.DOÇ.1
MÜHENDİSLİKFAKÜLTESİBİLGİSAYARMÜHENDİSLİĞİBİLGİSAYAR BİLİMLERİDOÇENT1Eğitim dili %100 İngilizcedir.
ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİÇEVRE BİLİMLERİYARD.DOÇ.1
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİPROFESÖR1
KİMYA MÜHENDİSLİĞİKİMYASAL TEKNOLOJİLERPROFESÖR 2
ENGELLİLER ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜZİHİN ENGELLİLERPROFESÖR1
YER VE UZAY BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜPROFESÖR1
YUNUS EMRE MESLEK YÜKSEKOKULUECZACILIKECZANE HİZMETLERİDOÇENT1

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.