Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 50 Sağlık Personeli Alacak

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 50 Sağlık Personeli Alacak
Yayınlama: 29.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:26
364
A+
A-

Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2. maddesine göre Üniversitemizde toplam 50 pozisyona 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel alınacaktır.

Kod No
UNVANI
KADRO SAYISI
KPSS PUAN TÜRÜ
ARANAN NİTELİKLE Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2. maddesine göre Üniversitemizde toplam 50 pozisyona 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel alınacaktır.

Kod NoUNVANIKADRO SAYISIKPSS PUAN TÜRÜARANAN NİTELİKLER
01Hemşire45KPSSP3*Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak, 01.01.1985 ve sonrası doğumlu olmak.
02Diğer Sağlık Personeli (Sağlık Teknikeri)2KPSSP93* Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak, 01.01.1980 ve sonrası doğumlu olmak.
03Diğer Sağlık Personeli (Fizyoterapi Teknikeri)1KPSSP93*Meslek Yüksekokullarının fizyoterapi programından mezun olmak.
04Diğer Sağlık Personeli (Patoloji Teknikeri)1KPSSP93* Meslek Yüksekokullarının patoloji laboratuar teknikleri programından mezun olmak.
05Diğer Sağlık Personeli (Patoloji Teknikeri)1KPSSP93* Meslek Yüksekokullarının patoloji laboratuar teknikleri programından mezun olmak ve “Dijital Patoloji Görüntü Tarama ve Analiz Sertifikası” sahibi olmak.
TOPLAM50

I- GENEL ŞARTLAR

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartlan taşımak.

2) 2014 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak.

3) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

5) Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

Başvuru Formu için Tıklayınız.

İlanın Tam Metni için Tıklayın

AÇIKLAMALAR

http://personeldb.ankara.edu.tr adresinde yer almaktadır.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.