AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Kayıt Süresi Bir Hafta Uzatıldı

AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Kayıt Süresi Bir Hafta Uzatıldı
Yayınlama: 18.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:27
350
A+
A-

İkinci Üniversite okumak isteyen adayları sevindirecek haber Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Muhammet Recep Okur’dan geldi. Okur ikinci üniversite okumak isteyen adaylar için Başvuru tarihleri 1 hafta uzattık dedi İkinci Üniversite okumak isteyen adayları sevindirecek haber Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Muhammet Recep Okur’dan geldi. Okur ikinci üniversite okumak isteyen adaylar için Başvuru tarihleri 1 hafta uzattık dedi.

Aöf ve İkinci Üniversite Haberleri İçin Facebook Sayfamızı  Beğenin

Anadolu Üniversitesi AÖF sınavsız ikinci üniversite için kayıt süresi uzatılmıştır. Buna göre normalde 21-22 Eylül’de kayıt süreci kurban bayramı tatili nedeniyle 29 Eylül Salı günü sona erecektir.

İHA’ya açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Muhammet Recep Okur, bu sene ikinci üniversite son kayıt tarihlerinin Kurban Bayramı öncesine denk gelen 21-22 Eylül 2015 olduğunu hatırlatarak, ancak Başbakanlık Basın Merkezi tarafından yapılan duyuruda kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların 21 Eylül’den itibaren 2,5 gün izinli sayılması sebebiyle “ikinci üniversite” programlarına yapılacak başvuruların ertelendiğini ve 29 Eylül Salı günü sona ereceğini söyledi.

aöf-kayıt

Yrd. Doç. Dr. Okur, ikinci üniversite için başvuracaklara Kurban Bayramı tatilinin bir fırsat olduğunu ve başvurular için adayların şansının devam ettiğini dile getirerek, “İkinci üniversite” için başvuracak adaylar Kurban Bayramı tatili süresince http://kayit.anadolu.edu.tr adresindeki İkinci Üniversite kayıt grubunu seçerek başvurularını yapabilirler ve öğretim gideri tutarlarını da kredi kartıyla online olarak ödeyebilirler. Tabi bayramdan sonraki 28 Eylül Pazartesi ve 29 Eylül Salı günlerinde ise kayıtlarını AÖF bürolarından mutlaka tamamlamaları gerekmektedir” dedi.

AÖF BÜROLARI HAFTASONU DA AÇIK OLACAK

Yrd. Doç. Dr. Okur, ikinci üniversite kapsamında şu önemli hatırlatmaları da yaptı:
http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden kayıt yaparak ödeme işlemini tamamlayan öğrencilerimiz en kısa zamanda bürolara giderek kayıt işlemlerini onaylatıp kitaplarını alabilirler. 19 Eylül 2015 Cumartesi günü tüm bürolarımız öğrencilerimiz için açık olacak. Bayramdan önce kayıtlarını tamamlayanlar bir adım önde olacaklar ve son güne kalmayacaklar. Geç kalan öğrenciler ise Kurban Bayramı süresince internet üzerinden kayıt ve online kredi kartı ile ödeme yapabilecekler. Bayram süresince online kayıt işlemi yapan öğrencilerimiz bayram sonrası 28-29 Eylül 2015 Pazartesi ve Salı günü kayıtlarını bürolardan tamamlayabilirler. Ancak son güne kalmamaları gerektiğini tekrar hatırlatıyoruz. Öğrencilerimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor başarılar diliyoruz.”

 

İlgili Haberler


Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.