SON DAKİKA

AÖF’den Öğrencilere Ara Sınav Öncesi Bilgilendirme Mesajı

Bu haber 17 Nisan 2015 - 9:12 'de eklendi.

Anadolu Üniversitesi adaylara gönderdiği 2 mesajda hafta sonu yapılacak ara sınavlarla ilgili bilgilendirmelere yer verdi.  

İlk mesajda kitapçık türünün doğru bir şekilde işaretlenmesinden bahsederken ikinci mesajda ise öğrencilerin yanında bulunması Anadolu Üniversitesi adaylara gönderdiği 2 mesajda hafta sonu yapılacak ara sınavlarla ilgili bilgilendirmelere yer verdi.  

İlk mesajda kitapçık türünün doğru bir şekilde işaretlenmesinden bahsederken ikinci mesajda ise öğrencilerin yanında bulunması gereken belgelere değinildi.

11121324_800615983363639_389679669_n

Sınavla İlgili Önemli Hatırlatmalar

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ
Bahar Dönemi Ara Sınavı 18 – 19 Nisan 2015
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 23 – 24 Mayıs 2015
2014-2015 Tek Ders Sınavı 27 Haziran 2015
AÖF SINAV GİRİŞ YERİNİ ÖĞRENME VE GİRİŞ BELGESİ EDİNME
AÖF bahar dönemi ara sınavı giriş belgenizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci sayfanızdan ya da AÖF Bürolarından alabilirsiniz.

Sevgili Öğrenci Arkadaşlar,
Sorunsuz bir sınav geçirmeniz için sizlere önemli birkaç hatırlatmamız olacak. Lütfen aşağıda yer alan kuralları dikkate alınız.
Sınavda başarılar dileriz.

  1. Sınava gireceğiniz binayı, sınavdan en geç bir gün önce görmeniz yararınıza olacaktır.
  2. Sınava girebilmeniz için gerekli olan belgeleri  sınava gitmeden önce mutlaka hazırlayın.
  3. Sınava girebilmeniz için gerekli belgeler dışında, yanınızda kâğıt, kitap, defter, not vb. hiçbir doküman; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. hiç bir iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazı; ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek hiç bir nesneye izin verilmemektedir.
  4. Sınav saatinden 1 saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulunun.
  5. Sınavın ilk 15 dakikası dolduktan sonra, her ne sebeple olursa olsun hiçbir öğrenci sınava alınmamaktadır.
  6. Sınavda yapacağınız işaretlemeler ve yazacağınız yazılar için yanınızda koyu yazan siyah kurşun kalem ve iz bırakmayan silgibulundurunuz.
  7. Cevap kâğıdı üzerine test grubunuzu (kitapçık türünü) (A, B, C, D) kodlamayı unutmayınız. Test grubunu (kitapçık türünü) (A, B, C, D)kodlamayan veya birden fazla kodlama yapan öğrencilerin sınavları geçersiz sayılacaktır.
  8. Öğrenci Kimlik Kartınız veya Öğrenci Tanıtım Kartınız yoksa Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgenizi AÖF Bürolarından temin edebilirsiniz.
  9. Sınavda hesap makinesi kullanabilirsiniz. Ancak, kullanacağınız makinede alfabetik tuş takımı (A, B, C, …) ve program yapılmasına, saklanmasına, çalıştırılmasına imkân veren EXE, STORE, RUN vb. tuşlar bulunmamalıdır. Aksi takdirde sınavınız ne yazık ki geçersiz sayılacaktır.
  10. Resmi kıyafetle (kıtalarından izinli er ve erbaşlar haricinde) sınava giremezsiniz.

Bir önceki yazımız olan İŞKUR'da Çalışanlar İş ve Meslek Danışmanı Olabilecek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.