Ardahan Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Ardahan Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 05.06.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
349
A+
A-

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Adayların, 657 Sayılı Devlet Memurlar ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Adayların, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.

Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile postayla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Doçent ve Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, askerlik belgesi, sağlık raporu, Doçentlik Belgesi (Doçentlik kadrosuna başvuran adaylar için), öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık belgesi) onaylı, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı’na başvuracaklardır.

Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınav tarihleri daha sonra belirlenecek ve adaylara başvurdukları birim tarafından duyurulacaktır.

Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini başvuru belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.

Yurt dışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. Atamaların yapılabilmesi için adayların durumunun ilan edilen kadro derecesine uygun olması gerekmektedir.

Duyurulur.

Tel: 0 478 211 75 19

 

BirimiBölüm / Anabilim DalıUnvanıDer.Ad.Açıklama
Mühendislik FakültesiGıda Mühendisliği / Gıda BilimleriDoç. Dr.21“Gıda İşleme ve Kurutma” konusunda çalışma yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİşletme / Yönetim ve OrganizasyonYrd. Doç. Dr.31“Kümelenme ve yeniliğin teknokentler üzerine etkisi” konusunda çalışma yapmış olmak.
İnsani Bilimler ve Edebiyat FakültesiCoğrafya / Fiziki CoğrafyaYrd. Doç. Dr.41Metaformik kayaların jeokronolojisi üzerine doktora yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİktisat / İktisat TeorisiYrd. Doç. Dr.41

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.