SON DAKİKA

Artuklu Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi Alım İlanı

Bu haber 20 Temmuz 2016 - 10:31 'de eklendi.

Mardin Artuklu Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi Alacak

İşte Detaylar:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devle Mardin Artuklu Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi Alacak

İşte Detaylar:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşımaları gerekmektedir

İlanla ilgili detaylı bilgilere Üniversitenin www.artuklu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Not: Müracaatlar şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

BirimiBölümüProgram/ABDUnvanıDer.AdetAçıklama
Edebiyat Fakültesi DekanlığıAntropolojiDoçent31Sosyal ve Kültürel Antropoloji bilim alanında doçent unvanı almış olmak
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu MüdürlüğüTıbbi Hizmetler ve TekniklerTıbbi LaboratuvarDoçent31Analitik Kimya alanında doçentliğini almış olup, magnetik nanopartiküllerin sentez ve biyomedikal uygulamaları konusunda yayınları bulunmak
Beden Eğitimi ve Spor YüksekokuluAntrenörlük EğitimiYardımcı Doçent41
Beden Eğitimi ve Spor YüksekokuluAntrenörlük EğitimiYardımcı Doçent51
Beden Eğitimi ve Spor YüksekokuluAntrenörlük EğitimiYardımcı Doçent51
Edebiyat Fakültesi Dekanlığıİngiliz Dili ve EdebiyatıYardımcı Doçent31Chicago şehri ve edebiyatı hakkında doktora çalışması yapmış olmak.
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi DekanlığıMimarlıkMimarlık TarihiYardımcı Doçent3118. yüzyıl modern ve klasik dönem tarihi alanında çalışmış olmak.
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi DekanlığıMimarlıkBina BilgisiYardımcı Doçent41Mimari Tasarım, 21. Yüzyıl konut tarihi ve Mekansal haritalama teknikleri üzerinde çalışmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi DekanlığıİşletmePazarlamaYardımcı Doçent41Üretim Yönetimi ve Pazarlama anabilim dalında doktora yapmış olmak, Makro Pazarlama ve Pazarlama Sistemleri konusunda çalışmış olmak, Üniversitelerde minimum 10 yıllık eğitim-öğretim tecrübesine sahip olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi DekanlığıİşletmeMuhasebeYardımcı Doçent41İşletme anabilim dalında doktora yapmış olmak, Muhasebe Standartları alanında çalışmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi DekanlığıİktisatYardımcı Doçent41İktisat anabilim dalında doktora yapmış olmak, İç Borç Yönetimi ve Ekonomik Gelişme alanında çalışmalar yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi DekanlığıTürk Dili ve EdebiyatıTürk Dili ve EdebiyatıYardımcı Doçent51Tanzimat şiir poetikası üzerine çalışma yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi DekanlığıKürt Dili ve EdebiyatıYardımcı Doçent51Zaza Edebiyatı alanında çalışmalar yapmış olmak.
Meslek Yüksekokulu MüdürlüğüMakine ve Metal TeknolojisiMakineYardımcı Doçent41Atık lastiklerden elde edilen yakıtın motor performansı ve egzoz emisyonu üzerindeki etkisinin deneysel olarak araştırılması ile ilgili çalışmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi DekanlığıSiyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerYardımcı Doçent51Siyaset Bilimi alanında doktora yapmış olmak, İç Borç Yönetimi ve Ekonomik Gelişme alanında çalışmalar yapmış olmak.

Bir önceki yazımız olan TUBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Lisans Mezunu Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.