SON DAKİKA

Artvin Çoruh Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 06 Kasım 2015 - 12:11 'de eklendi.

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu”nun ilgili maddeleri ile “657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi” ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğ ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu”nun ilgili maddeleri ile “657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi” ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile başlıca araştırma eserini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, doçentlik belgesi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı suretlerini, askerlik durum belgesini, özgeçmişini, bilimsel yayımlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim- öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını üniversiteye katkılarını da kapsayan ve belgeleyen 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe;

Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, doçentlik belgesini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretlerini, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe;

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalı ve yabancı dilini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, doktora belgesini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretlerini, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili akademik birime;

Adayların, gazete ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Not : Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALIUNVANIDERECEADEDİAÇIKLAMA
Eğtim FakültesiİlköğretimSınıf EğitimiYrd. Doç. Dr.31İlköğretim Sınıf Öğretmenliği Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiFelsefeSistematik Felsefe ve MantıkYrd. Doç. Dr.11Sistematik Felsefe ve Mantık Alanında Doktara Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiFelsefeFelsefe TarihiYrd. Doç. Dr.11Felsefe – Bilim Tarihi Alanında Doktara Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiFelsefeSistematik Felsefe ve MantıkProf. Dr.11
Fen Edebiyat FakültesiBatı Dilleri ve Edebiyatlarıİngiliz Dili ve EdebiyatıYrd. Doç. Dr.11İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Kültürü ve Edebiyatı yada İngilizce Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Orman FakültesiOrman MühendisliğiOrman BotaniğiDoç. Dr.11Biyoloji – Botanik Alanında Doçentlik Ünvanını Almış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiHukuk BilimleriProf. Dr.11
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeTicaret HukukuProf. Dr.11
Mühendislik FakültesiÇevre MühendisliğiÇevre TeknolojileriYrd. Doç. Dr.31Lisans Eğitimi ve Doktorasını Çevre Mühendisliği Alanında Yapmış Olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiBeslenme ve DiyetetikDiyetetikDoç. Dr.11
Sağlık Bilimleri FakültesiHemşirelikCerrahi Hastalıklar HemşireliğiYrd. Doç. Dr.31Cerrahi Hemşireliği Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Artvin Meslek YüksekokuluMalzeme ve Malzeme İşleme TeknolojileriMobilya ve DekorasyonYrd. Doç. Dr.11Odun Mekaniği ve Teknolojisi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Artvin Meslek YüksekokuluOrmancılıkAvcılık ve Yaban HayatıYrd. Doç. Dr.11
Borçka Acarlar Meslek YüksekokuluFinans- Bankacılık ve SigortacılıkMaliyeYrd. Doç. Dr.11Maliye Alanında Doktora Yapmış Olmak.

Bir önceki yazımız olan Yamula Mansap Sulama Birliği Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.