Artvin Çoruh Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı

Artvin Çoruh Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 25.12.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:34
420
A+
A-

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu”nun ilgili maddeleri ile “657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi” ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğ ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu”nun ilgili maddeleri ile “657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi” ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile başlıca araştırma eserini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, doçentlik belgesi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı suretlerini, askerlik durum belgesini, özgeçmişini, bilimsel yayımlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim- öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını üniversiteye katkılarını da kapsayan ve belgeleyen 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe;

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalı ve yabancı dilini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretleri ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili akademik birime;

Adayların, gazete ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir.

Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Not : Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALIUNVANIDERECEADEDİAÇIKLAMA
Eğitim FakültesiTürkçe EğitimiTürkçe EğitimiYrd. Doç. Dr.31Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Eğitim FakültesiİlköğretimSınıf EğitimiYrd. Doç. Dr.31Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiFelsefeSistematik Felsefe ve MantıkYrd. Doç. Dr.11Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiBatı Dilleri ve EdebiyatlarıRus Dili ve EdebiyatıYrd. Doç. Dr.31Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiBatı Dilleri ve Edebiyatlarıİngiliz Dili ve EdebiyatıYrd. Doç. Dr.11İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Kültürü ya da İngilizce Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiBatı Dilleri ve Edebiyatlarıİngiliz Dili ve EdebiyatıYrd. Doç. Dr.11İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Kültürü ya da İngilizce Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiSosyolojiKurumlar SosyolojisiYrd. Doç. Dr.31Sosyoloji Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Orman FakültesiOrman MühendisliğiOrman AmenajmanıYrd. Doç. Dr.31Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Orman FakültesiOrman MühendisliğiOrman Entomolojisi ve KorumaYrd. Doç. Dr.31Odun Koruma Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiHukuk BilimleriProf. Dr.11
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeTicaret HukukuProf. Dr.11
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiSiyaset ve Sosyal BilimlerYrd. Doç. Dr.11Siyaset Bilimi veya Uluslar arası İlişkiler Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiKentleşme ve Çevre SorunlarıYrd. Doç. Dr.11Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİktisatİktisat PolitikasıYrd. Doç. Dr.31Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeSayısal YöntemlerYrd. Doç. Dr.11Sayısal Yöntemler veya Matematik Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeMuhasebe ve FinansmanYrd. Doç. Dr.11Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sanat ve Tasarım FakültesiMimarlıkBina BilgisiYrd. Doç. Dr.11Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sanat ve Tasarım FakültesiMimarlıkMimarlık TarihiYrd. Doç. Dr.31Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesiİş Sağlığı ve GüvenliğiYrd. Doç. Dr.31Maden Mühendisliği veya Makine Mühendisliği ya da İnşaat Mühendisliği Alanlarında Doktora Yapmış Olmak.
Borçka Acarlar Meslek YüksekokuluFinans- Bankacılık ve SigortacılıkMaliyeYrd. Doç. Dr.11Maliye veya Muhasebe ve Finansman Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluTıbbi Hizmetler ve TekniklerOptisyenlikYrd. Doç. Dr.31Fizik Bölümü Mezunu Olup Genel Fizik Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluTıbbi Hizmetler ve TekniklerTıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikYrd. Doç. Dr.11Sağlık Yönetimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.