Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı
Yayınlama: 13.10.2016
Düzenleme: 09.03.2021 17:39
716
A+
A-

6 adet Hemşirelik Bölümü Ortaöğretim Mezunu 6 adet Sözleşmeli hemşire alacak. Alınacak hemşirelere ödenecek tutar 2.209,41 TL ödenecektir. Devlet Personel Başkanlığının yapmış olduğu duyurusuna göre Atatürk Üniversitesi bünyesindeki çalışan personel ihtiyacını karşılamak üzere 6 adet Hemşirelik Bölümü Ortaöğretim Mezunu 6 adet Sözleşmeli hemşire alacak. Alınacak hemşirelere ödenecek tutar 2.209,41 TL ödenecektir. Ayrıca alımlar 2014 Ortaöğretim KPSSP94 puan sırası esas alınacaktır.

GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyan adaylar,
Herhangi bir kurumda Sözlşemeli olarak çalışıyor iken ceza almamış olan adaylar,
Nöbet usulü çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
Herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda veya yaşlı aylığı almıyor olan adaylar,

SÖZLEŞMELİ PERSONEL HABERLERİNDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 26 Ekim 2016 tarihi itibari ile başvurularını gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir. Başvurular, www.atauni.edu.tr/#birim=personel-daire-baskanligi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup, postayla- kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.