BAĞ-KUR’dan Nasıl Emekli Olurum?

BAĞ-KUR’ DAN NASIL EMEKLİ OLURUM? – Ülkemizde Sosyal Güvenlik Kurumu‘ na bağlı olarak çalışan belirli şartları sağladıktan sonra emekli olmaya hak kazanırlar.

BAĞ-KUR’dan Nasıl Emekli Olurum?
Yayınlama: 15.11.2017
Düzenleme: 05.03.2021 22:49
378
A+
A-

Emekli olabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. BAĞ-KUR’ a bağlı kişilerinde en çok merak ettiği konulardan biri BAĞ-KUR’ dan nasıl emekli olurum sorusudur. Bu yazımızda BAĞ-KUR’ dan nasıl emekli olurum sorunuza cevap vermeye çalışacağız.

BAĞ-KUR’ dan Nasıl Emekli Olurum ?

BAĞ-KUR‘ dan nasıl emekli olurum öğrenmek için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada önce kısmi ve tam olarak emeklilik türünüzü seçiniz. Ardından cinsiyetinizi ve doğum tarihinizi giriniz. Bu şekilde emeklilik bilgilerinizi girdikten sonra malüliyet durumunuzu, varsa derecesini giriniz.

Daha sonra erken yaşlanma olup olmadığını ve bakıma muhtaç çocuğunuzun olup olmadığını giriniz. Bu şekilde özel durum bilgileriniz varsa bunları girdikten sonra son olarak da yurtdışı borçlanması ile emekli olmak isteyip istemediğinizi seçiniz. Ardından da Tamam butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde BAĞ-KUR’ dan nasıl emekli olurum sorunuzu cevap bulabilirsiniz.

BAĞ-KUR’ dan Nasıl Emekli Olurum Öğrenmek İçin LÜTFEN TIKAYINIZ!

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.