DOLAR
EURO
ALTIN
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Az Bulutlu

Batman Üniversitesi 32 Akademik Personel Alım İlanı

05.11.2015
86
A+
A-

Batman Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Ü Batman Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Üniversitemiz Senatosunca belirlenen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri doğrultusunda Profesör ve Doçent alınacaktır.

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde yer alan Ek-6 Puanlama Şablonunun doldurulmuş örneği, yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak gösteren bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, (bilimsel çalışma ve yayınlar CD ortamında da gönderilecek)

Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde yer alan Ek-6 Puanlama Şablonunun doldurulmuş örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, (bilimsel çalışma ve yayınlar CD ortamında da gönderilecek)

– Müracaat Süresi, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile Postadaki gecikmeden dolayı süresinde ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır. İLANEN DUYURULUR.

İlan Başlangıç Tarihi : 05.11.2015

Son Başvuru Tarihi : 19.11.2015

S.NoBİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM/ANASANAT

DALI/PROGRAMI

UNVANIDER.AD.ÖZEL ŞARTLAR
1Fen-Edebiyat FakültesiTarihOrtaçağ TarihiProf.11Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalında Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
2Fen-Edebiyat FakültesiKültür Varlıklarını Koruma ve OnarımKültür Varlıklarını Koruma ve OnarımProf.11Arkeoloji, Sanat Tarihi veya Mimarlık Lisans mezunu olup, bu alanlardan birinden Doktora yapmış olmak ve Restorasyon ve Konservasyon alanlarında çalışmaları olmak.
3Fen-Edebiyat FakültesiBiyolojiBotanikProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
4Güzel Sanatlar FakültesiResimResim Anasanat DalıProf.11Resim Anasanat Dalında Doktora veya Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
5Güzel Sanatlar FakültesiMüzikProf.11Keman Anasanat Dalında Doktora veya Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
6İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiEkonometriYöneylem Anabilim DalıProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
7İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeMuhasebe ve FinansmanProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
8İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeYönetim ve OrganizasyonProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
9İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİktisatİktisat PolitikasıProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
10İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiMaliyeMali HukukProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
11İslami İlimler FakültesiTemel İslam Bilimleriİslam HukukuProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
12İslami İlimler FakültesiTemel İslam BilimleriHadisProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
13İslami İlimler FakültesiTemel İslam BilimleriTefsirProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
14İslami İlimler FakültesiTemel İslam BilimleriArap Dili ve BelagatıProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
15Kozluk Meslek YüksekokuluMuhasebe ve VergiMuhasebe ve Vergi UygulamalarıProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
16Mühendislik-Mimarlık FakültesiJeoloji MühendisliğiUygulamalı JeolojiProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
17Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik YüksekokuluSeyahat İşletmeciliği ve Turizm RehberliğiProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
18Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik YüksekokuluTurizm Ve Otel İşletmeciliğiTurizm ve Otel İşletmeciliğiProf.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
19Fen-Edebiyat FakültesiKültür Varlıklarını Koruma ve OnarımKültür Varlıklarını Koruma ve OnarımDoç.11Arkeoloji, Sanat Tarihi veya Mimarlık Lisans mezunu olup, bu alanlardan birinden Doktora yapmış olmak ve Restorasyon ve Konservasyon alanlarında çalışmaları olmak.
20Fen-Edebiyat FakültesiTarihTürkiye Cumhuriyeti TarihiDoç.21İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
21Güzel Sanatlar FakültesiSinema ve TelevizyonDoç.11Kurgu ve Görüntü alanında uygulamalı çalışmaları olmak.
22Güzel Sanatlar FakültesiResimResimDoç.31Resim Anasanat Dalında Doktora veya Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
23Güzel Sanatlar FakültesiMüzikDoç.31Kompozisyon Anasanat dalında Doktora veya Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
24İktisadi Ve İdari Bilimler FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiSiyaset ve Sosyal BilimlerDoç.21İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
25İktisadi Ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeMuhasebe ve FinansmanDoç.21İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
26İktisadi Ve İdari Bilimler FakültesiMaliyeMali İktisatDoç.21İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
27İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesiİktisatİktisat PolitikasıDoç.21İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
28İslami İlimler FakültesiTemel İslam BilimleriHadisDoç.21İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
29İslami İlimler FakültesiTemel İslam BilimleriArap Dili ve BelagatıDoç.31İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
30Mühendislik-Mimarlık FakültesiMakine MühendisliğiMekanikDoç.11İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
31Mühendislik-Mimarlık FakültesiBilgisayar MühendisliğiBilgisayar YazılımıDoç.31
32Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik YüksekokuluSeyahat İşletmeciliği ve Turizm RehberliğiDoç.21Turizm alanında Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.

86 kez görüntülendi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.