Batman Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Batman Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı
Yayınlama: 10.07.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
640
A+
A-

BATMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esa BATMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan Ek 2. maddesinin (b) bendine göre yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın, 2014 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara 6 (altı) adet sözleşmeli personel alınacaktır. İlan ile ilgili detaylı açıklamaya www.personel.batman.edu.tr web adresinden erişilebilecektir.

İlan Tarihi : 10/07/2015-24/07/2015

POZİSYONUADETARANILAN NİTELİKLER
Mühendis1-Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmak.-En az dört (4) yıllık inşaat iş tecrübesine sahip olmak ve bunu SGK prim dökümü ile belgelemek. -Altyapı ve Üstyapı alanında iş bitirme veya iş deneyim belgelerine sahip olmak.
BüroPersoneli(l)1-Büro Yönetimi ve Yöneticiliği Asistanlığı Programı Önlisans mezunu olmak.-Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitim sertifikasına sahip olmak.

-Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitim sertifikasına sahip olmak.

-Yükseköğretim kuramlarında santral operatörlüğü hizmetinde en az 3 (Üç) yıl süre ile çalışmış olduğunu SGK Pirim dökümü ile birlikte belgelemek.

-MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak.

BüroPersoneli(2)1-4 yıllık lisans mezunu olmak.-Adobe fotoshop sertifikasına sahip olmak.

-Bilgi – bilişim Teknolojileri sertifikasına sahip olmak.

-Web tasarım sertifikasına sahip olmak.

-Bilgisayar Programcılık sertifikasına sahip olmak.

-Hp Proliant MI-DI Server Installation ve configuration, Hp Proliant Blade Installation, Hp Virtual Connect Installation and Configration, Hp P2000 G3 MSA Sistem Installation ve configurastion, Hp LeftHand P4500 installation and Configuration eğitimlerini aldığını belgelemek.

-Hp Network eğitimi aldığını belgelemek.

-Microsoft Windows Server 2008 R2-Exchange 2010 sistem Center CM –2012 Fundamentals eğitimini aldığını belgelemek.

-CCNA Cisco sertifkasına sahip olmak

-En az 4 yıl süre ile yükseköğretim kurumları bilgi işlem birimleri teknik serviste çalıştığını sosyal güvenlik hizmet pirimi ile belgelemek.

Tekniker (1)1-Önlisans Bilgisayar Programcılığı mezunu olmak.-Oracle Veri Tabanı Yönetim Sistemini bildiğini belgelemek.

-Java ve Java2 Enterprise Edition (J2EE) bildiğini belgelemek.

-LINUX/UNIX Temel Eğitimi ve Sistem Yönetimini bildiğini belgelemek.

-LINUX/UNIX Network Yönetimi ve Güvenliğini bildiğini belgelemek.

-CİSCO SİSTEM bildiğini belgelemek.

-PL/SQL (Procedual Language/Structured Query Language) bildiğini belgelemek.

-En az 1000 kullanıcıya sahip yazılım kullanımında tecrübeli olduğunu belgelemek.

-Bilgi İşlem servisinde Sistem, Network ve Teknik Servis sorumlusu olarak çalışmış olmak ve sigorta kaydıyla bunu belgelemek.

-En az beş yıllık B sınıfı ehliyet sahibi olmak.

Tekniker (2)1-Üniversitelerin Elektrik veya Elektronik programlarından Ön lisans mezunu olmak.- Jeneratör, trafo, kumanda sistemleri ve elektrik bakım ve onarım işlerinde en az 3 yıl çalışmış olduğunu SGK prim dokümü ile birlikte belgelemek.

-Endüstriyel Bakım Onarım alanında usta öğretici belgesine sahip olmak.

-Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak.

-Askerliğini yapmış olmak. (Erkek Adaylar için)

-En az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak.

DestekPersoneli1-Lise veya dengi okul mezunu olmak.-E sürücü belgesine sahip olmak.

-En az 5 yıllık SRC-2 ve SRC-4 belgesine sahip olmak.

-Yükseköğretim kuramlarında en az 1 yıl Şoförlük hizmetlerinde çalışmış olduğunu SGK pirim dökümü ile birlikte belgelemek.

-Askerliğini yapmış olmak.(Erkek Adaylar için)

 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

 • Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
 • Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.
 • Başvuracak adayların 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (B Grubu) puan türü esas alınacaktır.
 • 5917 sayılı Kanunun 47. maddesi’nin 5. fıkrası a ) 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU ŞEKLİ

Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.personel.batman.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

İSTENİLEN BELGELER

 • Fotoğraflı Başvuru formu
 • Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi
 • İlanda belirtilen niteliklere haiz olunduğunu gösterir diğer belgeler
 • 2014 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 (yedi) iş günü içinde www.personel.batman.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.personel.batman.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir. İlgililere yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

 • Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sözleşmesi yapılmaz. Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz.
 • İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.