SON DAKİKA

Batman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Bu haber 30 Haziran 2016 - 9:32 'de eklendi.

Batman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Sertifika Programı Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru
İşte detaylar;

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik

Batman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Sertifika Programı Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru

İşte detaylar;

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Üniversitemiz Senatosunca belirlenen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri doğrultusunda Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent alınacaktır.

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde yer alan Ek-6 Puanlama Şablonunun doldurulmuş örneği, yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak gösteren bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, (bilimsel çalışma ve yayınlar CD ortamında da gönderilecek)

Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde yer alan Ek-6 Puanlama Şablonunun doldurulmuş örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, (bilimsel çalışma ve yayınlar CD ortamında da gönderilecek)

– Müracaat Süresi, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile Postadaki gecikmeden dolayı süresinde ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır. İLANEN DUYURULUR.

İlan Başlangıç Tarihi : 30 Haziran 2016

Son Başvuru Tarihi : 14 Temmuz 2016

S. NoBirimBölümAnabilim Dalı/ProgramUnvanDereceAdetÖzel Şartlar
1FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİARKEOLOJİARKEOLOJİPROFESÖR11Arkeoloji Bölümlerinin Prehistorya, Prehistorya ve Önasya Arkeolojisi, Klasik Arkeoloji alanlarından birinden mezun olmak.
2FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİTARİHORTAÇAĞ TARİHİPROFESÖR11İlgili Anabilim Dalında doktorasını ve doçentliğini almış olmak.
3FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİKÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE

ONARIM

KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE

ONARIM

PROFESÖR11Mimarlık, Restorasyon, Mimari Restorasyon alanları veya Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Sanat Tarihi, Arkeoloji Bölümlerinden birinden doktoralı olup Koruma ve Onarım alanında çalışmalarda bulunmak.
4İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİŞLETMEMUHASEBE VE FİNANSMANPROFESÖR11İlgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
5İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİMALİYEMALİ HUKUKPROFESÖR11İlgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
6İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİARAP DİLİ VE BELAGATIPROFESÖR11İlgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
7İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİTEFSİRPROFESÖR11İlgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
8İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİHADİSPROFESÖR11İlgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
9İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİİSLAM HUKUKUPROFESÖR11İlgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
10GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİRESİMRESİMPROFESÖR11Resim Anasanat Dalında Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
11TEKNOLOJİ FAKÜLTESİOTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİOTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİPROFESÖR11Mühendislik Fakültesi veya Mühendislik-Mimarlık Fakültesi lisans mezunu olup ilgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
12FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİKÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE

ONARIM

KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE

ONARIM

DOÇENT11Mimarlık, Restorasyon, Mimari Restorasyon alanları veya Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Sanat Tarihi, Arkeoloji Bölümlerinden birinden doktoralı olup Koruma ve Onarım alanında çalışmalarda bulunmak.
13İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİMALİYEMALİ İKTİSATDOÇENT21İlgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
14İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİSİYASET VE SOSYAL BİLİMLERDOÇENT21İlgili ana bilim dalında doktora yapmış olmak.
15İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİHADİSDOÇENT21İlgili ana bilim dalında Doçentlik unvanı almış olmak.
16İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİARAP DİLİ VE BELAGATIDOÇENT31İlgili ana bilim dalında Doçentlik unvanı almış olmak.
17GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİRESİMRESİMDOÇENT31Resim Anasanat Dalında Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.

Bir önceki yazımız olan Eğirdir Bahçe Kültürleri Arş. Ens. Geçici İşçi Alımı Yapıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.